duża sala kinowa
fot. commons.wikimedia.org

Oświadczyny w kinie nie lada wyzwanie! Dlaczego? Najlepiej byłoby znać kogoś z kina, kto w odpowiednim momencie zapaliłby/zgasiłby światło lub zrobił coś, co pomogłoby Ci zaaranżować zaręczyny. Oczywiście należy pamiętać, że ten sposób nie nadaje się dla każdej dziewczyny. To dość oryginalny sposób na oświadczyny i lepiej zarezerwować go dla osoby, która uwielbia kino i filmy.

Spis Treści

Oświadczyny w kinie, czyli łamanie stereotypów

Wiecie jaka jest prawda, drodzy panowie? Kobietom tak naprawdę nie zależy aż tak bardzo na tym, gdzie odbędą się zaręczyny. Dla nich najważniejsze jest to, abyście byli ze sobą szczęśliwi i kochali się. Możecie poczuć się tym faktem rozczarowani, ale tak właśnie jest 😄 Owszem, większość pań będzie wzdychać do głównych bohaterów komedii romantycznych i do tego, jak romantyczne oświadczyny wymyślili, ale w gruncie rzeczy zależy im najbardziej na prostych rzeczach. Na pewno żadna z nich nie oczekuje, że nagle podjedziesz na białym rumaku pod jej pracę. Dlatego lepiej szalone oświadczyny zostawić dla tych bardziej odważnych pań.

pierścionek zaręczynowy
fot. wikipedia

Od czego zacząć? Jak zaplanować oświadczyny w kinie?

Najlepiej spytać u samego źródła, czyli u kogoś, kto takie zaręczyny ma już za sobą. Piotrek oświadczył się Sylwii 7 lat temu w kinie. Jak to wspomina?

Nerwy były ogromne i na samą myśl o tym mam ciarki. Wybraliśmy się do kina na film, oczywiście wybrałem coś z komedii romantycznych. Zdecydowałem się na taką formę, bo moja już żona uwielbia piosenki z filmów romantycznych i ogólnie kocha kino. Dlatego też uznałem, że nie ma lepszego miejsca na to, aby poprosić ją o rękę. W kieszeni miałem pierścionek zaręczynowy. Kupiłem bilet w pierwszym rzędzie. Dogadałem się też z obsługą kina. W czasie reklam na chwilę wyszedłem. Miałem przygotowane już kwiaty i nagle reklamy się zatrzymały. Ja wszedłem tuż przed ekran. Dostałem mikrofon i zapytałam, czy Sylwia za mnie wyjdzie. Bardzo byłem skrępowany, ponieważ była cała sala ludzi, w związku z tym, że to była premiera! Ukochana powiedziała „TAK” i mogliśmy już jako narzeczeni oglądać film

oświadczyny w kinie
fot. pixabay

Oświadczyny w kinie to dobry pomysł?

Piotrek uznał, że tak oryginalne oświadczyny to strzał w dziesiątkę. Pamiętaj jednak, że Ty możesz zrobić to kompletnie inaczej i przede wszystkim po swojemu. Być może nie interesuje Cię wywoływanie tak dużego zamieszania i wolałbyś zrobić to w domu. Wszystko zależy od Ciebie i od tego, co lubi Twoja ukochana. Piotrek wspomniał także w trakcie rozmowy, że ktoś z personelu kina zdradził, że dwa razy panie odmówiły przyjęcia pierścionka zaręczynowego.

Podobno bardzo się zdenerwowały i nie chciały w ogóle słuchać tego, co ich partnerzy mają do powiedzenia. Zebrały ze sobą kurtki i niemalże wybiegły z sali. Nie chciałbym być na miejscu tych facetów, bo to musi być okropne uczucie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here