pierwsza randka
fot. pxhere

Pierwsza randka jest bardzo ważna, ponieważ może być początkiem czegoś naprawdę wielkiego. Jeśli odpowiednio się do niej przygotujesz, jest wielka szansa, że spotkasz się z wybraną osobą kolejny raz. Potraktuj to jako wielkie wyjście, ubierz się wyjątkowo i zachowuj według zasad savoir-vivre. Nie pozwól sobie na wpadkę, ponieważ może ona zaważyć na „być albo nie być” Waszej relacji. Przecież nie chcesz, żeby ktoś źle Cię wspominał, prawda?

Spis Treści

Jakie miejsce wybrać na pierwszą randkę?

Staraj się przede wszystkim nie udawać kogoś, kim nie jesteś, co także dotyczy miejsca, które wybierzesz na randkę. Jeśli nie stać Cię na drogą restaurację, nie wykosztowuj się specjalnie albo, co gorsza, nie zapożyczaj po to tylko, aby zaimponować dziewczynie. Nie o to w tym wszystkim chodzi! Kobiety bardziej docenią szczery gest niż coś udawanego. Nie idź tą drogą! Gdzie w takim razie pójść? Wiele zależy od tego, na jakim etapie jest Wasza znajomość, czy możesz sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Zawsze sprawdzi się:

  • Park/Spacer. Być może oboje uwielbiacie naturę i sprawia Wam ogromną przyjemność podziwianie flory w ciekawym towarzystwie. A może jesteście pasjonatami architektury i chcielibyście przejść się starymi uliczkami w Waszym mieście? Nie zaskakuj jednak swojej wybranki, przygotuj ją na to, żeby wiedziała, jak się ubrać. Wyobrażasz sobie spacerowanie po ogrodzie zoologicznym w małej czarnej sukience, szpilkach i makijażu wieczorowym?
  • Restauracja. Tak, jak wspomnieliśmy, nie zapożyczaj się, aby komuś zaimponować i nie staraj się także przekombinować, ponieważ możesz tylko wprowadzić kogoś w niepotrzebne zakłopotanie i niezręczną sytuację
  • Kino. To dość oczywisty wybór, ponieważ w sali kinowej możesz zaobserwować, na co reaguje Twoja wybranka, jak się zachowuje gdy na ekranie pojawi się coś wzruszającego i co ją bawi. To także okazja do tego, aby całkiem niechcący złapać ją za rękę. Co wybrać? Polecamy zarówno komedie romantyczne, ale także dobre thrillery
para trzyma się za ręce przy stole w czasie jedzenia deseru
fot. pxfuel

Pierwsza randka – jak się ubrać?

Temat rzeka i z reguły dłużej zastanawiają się nad tym kobiety niż panowie 😝 Mężczyzna wystarczy, aby był schludny, ładnie pachniał i dopasował strój do okazji. U płci pięknej jest nieco trudniej… Pierwsza randka zobowiązuje i każda kobieta chce wyglądać na niej po prostu szałowo. W grę nie tylko wchodzi ubiór, ale także makijaż. Panowie nie lubią „tapet” na twarzy i cenią sobie naturalny look. Podobają im się kobiety z klasą i wolą zobaczyć na randce wybrankę w damskim garniturze niż króciutkiej mini.

Ale nie przesadzaj! Jeśli wiesz, że idziecie do kina, nie zakładaj sukni wieczorowej i nie używaj czerwonej szminki. We wszystkim najważniejszy jest umiar i ubranie dostosowane do wieku!

Co się w takim sprawdzi? Niemalże zawsze obroni się klasa i elegancja. Pamiętaj o delikatnej biżuterii i idealnych perfumach dla kobiety – to swoista kropka nad „i”!

mężczyzna w skórzanych rękawiczkach i granatowym garniturze i krawacie w kropki
fot. commons.wikimedia

A co dla Ciebie oznacza pierwsza randka?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here