Piosenki z filmów romantycznych
fot. piqsels

Piosenki z filmów romantycznych sprawdzą się idealnie w czasie intymnych sytuacji, gdy chcesz sprawić ukochanej osobie przyjemność. Najbliższą okazją są Walentynki! Dzięki gotowej liście bardzo możliwe, że zaimponujesz swojej połówce 😍 W związku przecież liczy się to, aby się zaskakiwać każdego dnia, prawda?

Spis Treści

Piosenki z filmów romantycznych – co wybrać?

Nie da się ukryć, że tego typu filmy z reguły wybierane są przez kobiety. Zatem panowie, jeśli chcecie sprawić przyjemność swojej ukochanej, powinniście zebrać jej ukochane piosenki w jedną playlistę i trzymać ją na specjalną okazję. Tak, dobrze łączycie wątki! 14 lutego to dobra data do tego, aby popisać się przed partnerkami. Oczywiście nie ma uniwersalnych kawałków, które podobają się każdemu, ale z całą pewnością można wybrać takie, o których panie mówią najczęściej.

  • „Everything I do”, Bryana Adamsa – piosenka z filmu „Robin Hood: Książę złodziei”
  • „I will always love you”, Whitney Houston – piosenka z filmu „Bodyguard”
  • „It Must Have Been Love”, Roxette – piosenka z filmu „Pretty Woman”
  • „The Time of My Life”, Bill Medley i Jennifer Warnes – piosenka z filmu „Dirty Dancing”
  • „My Heart Will Go On”, Celine Dion – piosenka z filmu „Titanic”
  • „Lovefool”, The Cardigans – piosenka z filmu „Romeo i Julia”
  • „I Don’t Wanna Miss a Thing”, Aerosmith – piosenka z filmu „Armageddon”
  • „Wielka miłość”, Seweryn Krajewski – piosenka z filmu „Uprowadzenie Agaty”
  • „Dumka na dwa serca”, Edyta Górniak i Mietek Szcześniak – piosenka z filmu „Ogniem i mieczem”

Co byście dopisali do tej listy?

serce ułożone z rąk przy zachodzie
fot. pikrepo

Na jaką okazję nadają się piosenki z filmów romantycznych?

Nie muszą to być tylko Walentynki! Nie masz pomysłu na prezent dla żony? Wybierz piosenki, które dobrze jej się z Tobą kojarzą, nagraj je i puść w najmniej oczekiwanym momencie. Zobaczysz, jak szybko na jej twarzy pojawi się uśmiech. Nie ma lepszego prezentu dla romantyczki!

Taka lista piosenek może też być oryginalnym sposobem na oświadczyny. Wybierz piosenki, które w jednoznaczny sposób sugerują ślub/wesele/małżeństwo. Gdy będziesz widział, że Twoja dziewczyna zaczyna łączyć wątki, wyciągnij pierścionek zaręczynowy i się jej oświadcz!

Piosenki z filmów romantycznych sprawdzą się także w czasie kompletowania listy utworów dla orkiestry lub DJ-a na wasze wesele. A jeśli macie wspólną piosenkę, która towarzyszy Wam od początku związku, warto wykorzystać ją przy pierwszym tańcu. W czasie ślubnych przygotowań trzeba pamiętać o wszystkim!

Trzymając się jeszcze ślubnej tematyki, nie zapominajcie, że Wy sami możecie zdecydować, jaki utwór rozbrzmi w czasie ślubu kościelnego oraz ślubu cywilnego. Warto dokładnie się nad tym zastanowić i może sięgnąć po coś romantycznego. W końcu to wydarzenie, które jest uczczeniem Waszej miłości!

para trzyma się za ręce
fot. pxfuel

Czy każda kobieta to romantyczka?

Jeśli mówią, że nie są, to… najprawdopodobniej kłamią. Ciężko uwierzyć, że są panie, których nie poruszy taki gest ze strony jej partnera 😝 Swoją drogą, czy macie ulubione komedie romantyczne?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here