Sukienka na studniówkę
fot. pxfuel

Sukienka na studniówkę powinna mieć klasę i oddawać charakter maturzystki. Jak wybrać idealny krój dla siebie, aby wyglądać jak milion dolarów? Kluczowe wydaje się przede wszystkim to, aby się… nie postarzać. Młode dziewczyny, które po raz pierwszy idą na tego typu bal, mylnie myślą, że w dobrym tonie jest wyglądać na starszą…

Spis Treści

Z pomocą niech przyjdzie ktoś doświadczony

To najlepszy sposób na to, aby się nie przebrać w kogoś kim się nie jest. Jeśli na co dzień nie malujesz ust i oczu, nie decyduj się na teatralny makijaż na studniówkę. Suknia wieczorowa także nie powinna wyglądać tak, jakby była szyta dla Twojej mamy lub, co gorsze, dla Twojej babci. Ubranie dostosowane do wieku to połowa sukcesu!

dekoracje studniówkowe
fot. pixabay

Klasyka to dobre rozwiązanie?

Oczywiście, że możesz zdecydować się na małą czarną sukienkę, ale tego dnia dziewczęta z reguły decydują się na coś dłuższego, co sprawi, że kreacja będzie mieć jeszcze bardziej wieczorowy charakter.

Gdzie kupić sukienkę na studniówkę?

Miejsc, w których można ją kupić, jest naprawdę sporo. Jeśli zdecydujesz się na zakup odpowiednio wcześnie, możesz zamówić ją z chińskich stron internetowych, gdzie ceny są szokująco niskie.

Niektóre dziewczyny uważają, że sukienka z sieciówki sprawdzi się na studniówce i nieraz czekają do ostatniej chwili na podjęcie decyzji, ponieważ po Nowym Roku w sklepach panują spore wyprzedaże.

Jeszcze inna grupa odważnie kieruje się w stronę lumpeksów, gdzie przez tygodnie poluje na perełkę, którą będą mogły zaskoczyć koleżanki. W taki właśnie sposób swoją suknię znalazła Oliwia.

Nie wstydzę się tego, że mam sukienkę z odzieży używanej. Nikt nie będzie mieć podobnej rzeczy, a do tego zdradzę Wam, że moja sukienka, gdyby była kupiona w sklepie, w przeliczeniu na złotówki kosztowałaby aż 1400 złotych!

dziewczyny w sukniach
fot. pixabay

Sukienka na studniówkę – na co jeszcze zwracać uwagę w czasie zakupu?

Weź pod uwagę to, do jakich typów sylwetek należysz i jaki masz typ urody. Niektóre dziewczyny wyglądają fenomenalnie w krwistej czerwieni, ale Tobie ten kolor może po prostu nie pasować. Podkreślaj swoją urodę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here