Wieczór panieński
fot. pixabay

Wieczór panieński, który jest dobrze zorganizowany, może być niezapomnianym przeżyciem, o którym będziecie mówić jeszcze przez długie lata. Jak się za to zabrać? Co świadkowa powinna wiedzieć, zanim zabierze się za organizację takiego przedsięwzięcia? Przede wszystkim powinna najpierw dowiedzieć się, czy panna młoda chce w ogóle taki wieczór spędzić. Nie wszystkie kobiety są przecież rozrywkowe. Zdarzają się panie, które wolą ten czas poświęcić na ślubne przygotowania i rozmyślania na temat tego, jak usadzić gości weselnych. Każde zdanie trzeba uszanować!

Spis Treści

Z kim spędzić ten czas?

Tak, jak już ustaliłyśmy – nic na siłę. Nie staraj się zmusić panny młodej do tego, aby gdzieś wychodziła wieczorem, jeśli tego nie lubi. Oczywiście nie pytaj o to wprost! W luźnej rozmowie możesz ją o to delikatnie podpytać. Jeśli będziesz widziała, że do twoich obowiązków świadka nie będzie należało zorganizowanie wieczoru panieńskiego, zawsze możesz zaproponować wspólne oglądanie komedii romantycznych przy dobrym winie lub wybranie się razem na makijaż próbny.

Czy się przebierać?

Jeśli natomiast wyraźnie będziesz widziała, że Panna Młoda ma chęć gdzieś wyjść, podpytaj kogo chciałaby widzieć na takim spotkaniu. Więcej już nic jej nie zdradzaj, bo nie będzie niespodzianki! Pamiętaj, że świadkowie na ślubie są tak samo ważni jak przed ceremonią i powinnaś zadbać o każdy detal.

Z reguły na takich spotkaniach dziewczyny chcą być widoczne w tłumie. Panna Młoda najczęściej ma szarfę, która ją wyróżnia i krótki welon. Dla Was także powinien być dobrany odpowiedni dress code. Popularne są stylizacje na pin-up girl, ale może Ty wymyślisz coś innego?

trzy kobiety w kapeluszach na ławce
fot. pixabay

Wieczór panieński. 11 ciekawych propozycji

Nie można zapomnieć także o upominku dla panny młodej. Może to być coś z biżuterii, którą być może założy na ślub. Często Panny Młode otrzymują także vouchery, bieliznę lub śmieszne prezenty z podtekstem. Czy wieczór panieński różni się od wieczoru kawalerskiego? Z całą pewnością i to jest w tym wszystkim najfajniejsze! A jeśli nie masz pomysłu na to, co możecie robić tego dnia, zainspiruj się naszymi propozycjami dosłownie na każdą kieszeń. Nie musicie wydawać dużo pieniędzy, aby miło spędzić czas

 1. Wyjście do klubu
 2. Wspólne oglądanie filmów romantycznych
 3. Przebierana impreza
 4. Sesja zdjęciowa
 5. Wspólny dzień w SPA
 6. Spotkanie z ekspertką ze sklepu z gadżetami erotycznymi
 7. Ognisko i boho party
 8. Gra miejska
 9. Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych
 10. Męski taniec erotyczny
 11. Warsztaty tańca
 uśmiechnięte dziewczyny idą przed siebie
fot. pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here