Zaskakujący prezent dla cioci

Urodziny to jedna z wielu okazji do obdarowania bliskiej osoby prezentem. Ważne są zwłaszcza wszelkie „okrągłe” rocznice, takie jak dwadzieścia, trzydzieści, pięćdziesiąt wiosen na karku jubilata bądź jubilatki. Na taką ważną okazję warto zakupić na prawdę specjalny i zaskakujący prezent. W tym artykule znajduje się kilka bardzo prostych rad i różne pomysły na prezent dla każdego.

Spis Treści

PREZENT OSOBISTY

Oczywiście najlepszym prezentem będzie osobisty upominek, czyli taki prezent, który jest jakkolwiek związany z daną osobą, jej zainteresowaniami, pasjami czy preferencjami. Tak też najlepszym prezentem dla miłośnika fotografii będzie obiektyw do aparatu albo wężyk do spustu, a dla malarza – zestaw profesjonalnych pędzli. Przed zakupem warto dowiedzieć się, czy dana osoba nie posiada takiego samego lub podobnego przedmiotu.

PREZENT PRAKTYCZNY

Niestety, nie wszyscy mają oryginalne hobby, ułatwiające dobór i zakup prezentu. W tym momencie warto postawić na użytkowość upominku. Na rynku znajdziemy ogromne ilości na prawdę przydatnych akcesoriów do domu, ogrodu, elektroniki i tak dalej. Bardzo dobrym pomysłem jest na przykład zakupienie akcesoriów kuchennych, takich jak noże czy garnki, osobie, która dopiero co wprowadziła się do nowego mieszkania. Osoby pracujące dużo przy komputerze docenią podkładkę pod myszkę czy wygodną klawiaturę. Przykłady można wymieniać w nieskończoność. Generalnie warto dociec, co może się osobie obdarowywanej najbardziej w danym momencie przydać.

HANDMADE ZAWSZE W MODZIE

Pamiętacie, jak w dzieciństwie obdarowywaliście rodziców czy dziadków własnoręcznie wykonanymi laurkami? Nie był to taki głupi pomysł! Własnoręcznie zrobione prezenty są tańsze, oryginalne i sugerują, jak wiele dana osoba dla nas znaczy. Jest dużo ciekawych technik handmade. Ciekawą i dosyć łatwą techniką jest zaplatanie włóczkowych bransoletek. Są one proste, barwne i ucieszą każdego. Podobnie jest z decoupage, które polega na obklejaniu prostych przedmiotów codziennego użytku specjalnym dekoracyjnym wzorzystym papierem.

PEŁEN RELAKS LUB PRAWDZIWA PRZYGODA

W momencie, gdy kompletnie nie mamy pomysłu na prezent oraz nie jesteśmy zbytnio artystycznie uzdolnieni by samemu coś wykonać, z pomocą przyjdą wszelkiego rodzaju karty i vouchery upominkowe. W wielu sklepach, od sieciówek z elektroniką po sklepy z ubraniami, znajdziemy elegancko opakowane karty podarunkowe. Mają one różne nominały i kolory, można je również podpisać i załączyć życzenia. Taką kartę można schować do koperty lub nowego portfela i oryginalnie zapakować.

Innym rodzajem prezentu są vouchery, które umożliwiają osobie obdarowywanej uczestnictwo w ciekawym warsztacie czy wydarzeniu. Voucher z kilkoma wyjściami do SPA to z pewnością idealny pomysł na prezenty dla cioci czy babci, a voucher na jazdę samochodem w trudnym terenie spodoba się każdemu młodemu miłośnikowi sportów ekstremalnych. Vouchery i karty można zakupić przez Internet i w wielu dużych sklepach, także w sieciowych dyskontach. Warto przyjrzeć się temu trendowi i podarować bliskiej osobie miłe doświadczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here