życzenia wielkanocne
fot. pexels

Życzenia wielkanocne to idealna okazja do tego, aby wyrazić szacunek do bliskich, ale także do dalszych znajomych lub do szefa. Dzięki takiej wiadomości możesz pokazać, że darzysz kogoś szacunkiem i zależy Ci na kontakcie. Jeśli nie masz pomysłu na to, co napisać, zawsze możesz sięgnąć po gotowe rozwiązania! Kreatywnością możesz zaskoczyć na innym polu – co powiesz na świąteczne kartki DIY?

Spis Treści

Z życzliwością do ludzi

Nie zapominaj, że Wielkanoc to czas wyjątkowy, przepełnionymi różnymi tradycjami wielkanocnymi. Jedną z nich z całą pewnością przekazywanie życzeń. Jeszcze kilka/kilkanaście lat temu wypisywało się kartki, które na kilka dni przed Świętami wysyłało się do odbiorcy. Dziś niestety (a może stety?) sprawa wygląda nieco inaczej i większość z nas życzenia wysyła przez telefon. Na co Ty się zdecydujesz w czasie zbliżającej się Wielkanocy 2020? Zasady savoir-vivre oczywiście mówią o tym, aby życzenia dopasować nie tylko do okazji, ale także do adresata. Co to oznacza? Nie wyślesz tego samego szefowi, co przed chwilą pisałeś do szalonego i lubiącego życie kuzyna.

kurze jajka leżą w trawie
fot. pixabay

Życzenia wielkanocne – jakie wybrać?

Jedną, dość ważną zasadą, jeśli chodzi o wierszyki na święta, jest to, aby starać się nie kopiować treści i nie wysyłać do wszystkich tego samego. Nie będzie to po prostu wyglądać dobrze 😊😝

Śmieszne wierszyki świąteczne

Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie

Wesołego królika, co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!

Dwa kurczaczki się spotkały i pisankę dać nam chciały. Z jajka woda wyleciała, Śmigus – dyngus obwieszczała. Wesołego Alleluja!

Życzenia oficjalne

Z okazji Wielkanocy życzę zdrowych, ciepłych, rodzinnych świąt oraz samych pogodnych chwil

Szczere życzenia radosnych i miłych Świąt Wielkanocnych, smacznego Święconego oraz mokrego Dyngusa

Niech Święta Zmartwychwstania Pańskiego będą czasem nadziei i niech przyniosą Państwu wiele szczęścia i radości, tak byście zawsze z ufnością spoglądali w przyszłość.

kolorowe pisanki na sianku
fot. pixabay

Wielkanoc to nie tylko wierszyki

Nie zapominajcie o tym, co tak naprawdę jest ważne w tym czasie i skupcie się na tym. Doceńcie bliskich, pielęgnujcie relację i porzućcie nerwowe rozmowy. Możecie za to sprawić, że zbliżająca się Wielkanoc 2020 minie w bardzo przyjaznej atmosferze. Podkreślą to z całą pewnością dekoracje wielkanocne lub drobnostki ofiarowane dzieciom – pamiętaj, że drożej wcale nie oznacza lepiej! Tanie prezenty świąteczne są także cenną pamiątką, często trafiają bardziej w serce niż te, na które wydaje się dużo pieniędzy 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here