Bez prądu ani rusz

Nagły brak prądu w dużym przedsiębiorstwie, szpitalu, małym warsztacie, czy też domu jednorodzinnym może być bardzo poważnym problemem, z którym trzeba się szybko uporać. Kataklizm naturalny, awaria w elektrowni, itp. – wszystko to trzeba wkalkulować w przygotowania do przetrwania trudnych chwil. Zwłaszcza produkcja przemysłowa jest na nie bardzo czuła. Przestój, który potrwa dobę może się okazać bardzo kosztowny, a wynikłe z niego spóźnienia z dostawami mogą te koszty jeszcze podwyższyć. Inwestycja w agregat prądotwórczy ma więc sens. Warto się nad nią zastanowić.

1. Agregat, który podoła wszelkim wyzwaniom

2. Współpraca z najlepszymi to dobry pomysł

3. Do wyboru, do koloru

Agregat, który podoła wszelkim wyzwaniom

Poszukiwanie agregatów prądotwórczych możemy rozpocząć w sieci. Znajdziemy tam sporo propozycji, z których można skorzystać. Jedną z najciekawszych ofert na agregaty prądotwórcze przygotowała firma Eneria. Ma ona w swoim portfolio różne rozwiązania, które z łatwością dadzą się dopasować do zróżnicowanych potrzeb rynku. Możemy więc nabyć zupełnie nowe urządzenia, urządzenia używane, agregaty gazowe, czy też po prostu skorzystać z tymczasowego wynajmu tychże na czas awarii w dostawie prądu.

Współpraca z najlepszymi to dobry pomysł

Podstawowym typem agregatu, jaki jest w ich ofercie jest agregat prądotwórczy napędzany ropą, czyli tzw. diesel. Są to produkty firmy CAT, która specjalizuje się w wytwarzaniu różnego typu maszyn, w tym także tych do produkcji prądu w sytuacjach podbramkowych. Ich wytwory charakteryzują się bardzo wysoką jakością, wytrzymałością oraz niezawodnością. Wieloletnie doświadczenie producenta gwarantuje, że nie zawiodą nas w momencie próby. W przypadku, gdy zdecydujemy się na zakup agregatu w Enerii, mamy pewność, że zyskamy dostęp do profesjonalnego serwisu, który działa dwadzieścia cztery godziny na dobę, co da nam dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Do wyboru, do koloru

Ważną sprawą jest to, by dokładnie określić swoje potencjalne potrzeby. Inny agregat będzie musiał awaryjnie pracować w fabryce, a zupełnie inny wystarczy do podtrzymania szklarni ze storczykami. W ten sposób unikniemy niepotrzebnych wydatków. Nie zawsze musimy się też decydować na produkt nowy, gdyż urządzenia serwisowane przez Enerię a potem odsprzedawane dalej jako używane, także mają normalną gwarancję oraz wszelkie wymagane świadectwa techniczne. W niektórych przypadkach wystarczającą będzie możliwość skorzystania ze zwykłego wynajmu. Bez względu na to, na jaką formę współpracy ostatecznie się zdecydujemy, będzie ona ze wszech miar udana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here