śmieszne życzenia urodzinowe
fot. pixabay

Śmieszne życzenia urodzinowe to strzał w dziesiątkę, ale tylko w sytuacji, gdy dobrze kogoś znasz! Są zarezerwowane dla przyjaciół i bliskiej rodziny, która zna Twoje poczucie humory. Nie próbuj testować kolegów w pracy czy szefa, bo… może się to różnie skończyć. W tej przestrzeni cały czas obowiązują zasady savoir-vivre i tego się trzymajmy. Takie życzenia mogą być krótkie, rymowane, rysowane lub zaśpiewane! Wszystko zależy od Twojej kreatywności i tego, co lubi solenizant.

Spis Treści

Śmieszne życzenia urodzinowe nie dla każdego?

Oczywiście! Należy dopasować je do adresata, nie zapominając przy tym także o prezencie. Być może uda Ci się połączyć te wszystkie elementy w całość i stworzyć niezapomnianą pamiątkę. Pamiętaj, że prezent na urodziny dla koleżanki powinien różnić się od prezentu dla żony lub dla siostry na osiemnastkę 😉 Tak samo zresztą w kwestii życzeń – ślubne życzenia będą różnić się od życzeń komunijnych, ale mamy nadzieję, że z tego każdy już sobie zdaje sprawę 😛😛

różowy tort z trzema świeczkami
fot. pixabay

Śmieszne życzenia urodzinowe – 10 propozycji

Nie zwlekając, przechodzimy do tego, na co wszyscy czekali. Jesteśmy ciekawi, które z poniższych życzeń najbardziej przypadną Wam do gustu.

  1. W Twe kolejne urodziny dużo piwa Ci życzymy, jeszcze więcej imprez, balów, no i dosyć tych banałów. W dniu rocznicy Twego urodzenia składam Tobie te życzenia
  2. Pomarańcze i banany niech Ci tańczą dzionek cały. Niech wesoło ćwierka ptaszek, goście niech naniosą flaszek. Hipopotam zejdzie z drzewa, niechaj Doda Ci zaśpiewa. Uśmiech towarzyszy wiernie – moc uścisków masz ode mnie!
  3. Ludzie mówią, że dobry umiera młodo, więc przypuszczam, że niezły z Ciebie gagatek. Sto lat człowieku!
  4. Dywan na dole, wódka na stole. Dziś się bawimy, bo Twoje urodziny obchodzimy. Dziś prezenty wręczymy, ładny wierszyk ułożymy, byś się śmiała i dobry humor miała. Dużo miłości a mało złości i dom zawsze pełen dobrych gości. Tego Ci dziś życzę i sto lat krzyczę
  5. Niech panny idą za Tobą sznurem jak kotki za rasowym kocurem! Niech Ci na mięśniach bluza pęknie, tak, że aż Rambo się przelęknie. Niechaj Ci nie brakuje floty. Niech omijają Cię kłopoty. I niechaj samochód Twój sportowy przyprawi kumpli o zawrót głowy!
  6. Dziś Twojego święta pora, już od rana wielki ruch. Stań przed lustrem, wciągnij brzuch! Jeśli nie chcesz się stresować, musisz ostro zabalować!
  7. Przynajmniej nie jesteś taki stary, jaki będziesz w przyszłym roku! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
  8. Rośnij szybko i wysoko żeby chłopcy mieli oko, żebyś im się spodobała – starą panną nie została
  9. Moc czegoś i jeszcze coś, przesyła komuś ktoś, zawsze ten sam ktoś, kto tęskni… i jeszcze coś!
  10. Mówią, że z wiekiem przychodzi mądrość. Musisz być jednym z najmądrzejszych. Najlepszego!
wygięte kolorowe świeczki w czekoladowym torcie
fot. pixabay

A wiecie, co pasuje do śmiesznych życzeń urodzinowych? Tak, dokładnie tak – śmieszne prezenty 😎

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here