wieczór kawalerski

Ostatni dzień wolności każdego mężczyzny powinien być wyjątkowy. Jeżeli wybierasz się na kawalerskie do przyjaciela, zadbaj o niebanalny prezent. Co wypada kupić na taki wieczór? Oto kilka propozycji, które mogą Cię zainspirować.

To wcale nie musi być huczna impreza. Nawet jeśli jest to kameralne spotkanie, warto je uczcić wyjątkową niespodzianką. Dowiedz się, co planuje przyszły Pan Młody i dostosuj upominek do charakteru wydarzenia. Jeżeli będziecie uczestniczyć w wyścigu gokartowym, możesz wybrać oryginalną koszulkę z humorystycznym napisem lub odblaskowy model z nadrukiem: „Kierownik zamieszania”. Na ognisko i biwak dozwolone są oryginalne trunki. Idealnie sprawdzi się w tym przypadku wódka z ziemniaka, która może dodatkowo wyróżniać się ciekawą i zabawną etykietą.

5 pomysłów na kawalerski prezent

Możliwości masz całkiem sporo. Od zabawnych gadżetów po bilety na koncert ulubionej gwiazdy Pana Młodego. Dobrym pomysłem są vouchery do ulubionego sklepu, które ratują sytuację, gdy nie masz pomysłu na oryginalną niespodziankę. Inne propozycje mogą równie dobrze wpisywać się w gusta solenizanta.

  1. Spinki do mankietów – eleganckie dodatki męskiej koszuli zawsze się sprawdzą. Pan Młody może je założyć również w dniu ślubu. Pomyśl o grawerowanej wersji, która będzie miłą pamiątką kawalerskiego wieczoru.
  2. Plakat z podobizną nowożeńca – może być w formie kolażu lub prezentować także ciekawy napis. Ładnie oprawiony będzie wyrazistym wspomnieniem męskiej przyjaźni.
  3. Kosz prezentowy – dla oryginalnego charakteru wcale nie musi zawierać słodyczy, ale ciekawe gatunki piw lub mocniejszych trunków.
  4. Skórzany portfel – włóż do niego pieniążki na dobry początek, by się rozmnażały w szczęśliwym życiu małżeńskim.
  5. Zestaw do górskich wypraw – skarpetki z wełny merino, czapka z daszkiem i termiczny bidon – wszystkie trzy produkty mogą być personalizowane. Ucieszą zwłaszcza zapalonego outdoorowca, który kocha wyprawy na łonie przyrody.
  6. Kupon na sesje w SPA – relaksujące odnowy ciała są coraz popularniejsze wśród mężczyzn. Przydadzą się Panu Młodemu do wyciszenia przed emocjonującym dniem.

Prezenty wcale nie muszą oznaczać końca wolności. Mogą być eleganckie i formalne albo prezentować humorystyczny charakter. Leżak z napisem „Pijany z miłości” czy personalizowana karafka będą wystarczające. Sięgaj też po takie niespodzianki, które dostarczą Panu Młodemu niesamowitych wrażeń – darmowy przelot balonem czy skok na bungee to doświadczenia, których nigdy nie zapomni!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here