zabawka

Dildo to jeden z najpopularniejszych gadżetów erotycznych. Jako atrapa penisa jest chętnie wykorzystywany podczas masturbacji – przez kobiety oraz homoseksualnych mężczyzn. Bywa również dodatkiem do zabaw partnerskich. W przeciwieństwie do wielu akcesoriów sypialnianych sztuczny penis nie wibruje, nie oznacza to jednak mniejszej przyjemności. Zobacz, jak możesz wykorzystać jego możliwości! Ilość modeli dostępnych na rynku pozwoli Ci wybrać odpowiedni typ i rozmiar.

Spis Treści

Jak używać dildo, żeby było miło?

Wydawałoby się, że w czasach tak zróżnicowanej dostępności wibratorów dildo to przeżytek. Po co kupować imitację członka, skoro można mieć intensywnie drżący gadżet, znacznie szybciej prowadzący do szczytowania? Główną funkcją dildo jest penetrowanie, którego nie jesteś w stanie zrealizować własnym palcem. Jeśli lubisz seks, a nie masz partnera (lub nie czujesz się przez niego zaspokojona), wibracje wcale nie muszą być potrzebne. Masturbacja przy użyciu sztucznego penisa jest bardziej realistyczna.

Sztuczny członek jest dość uniwersalnym akcesorium, ale wybór modelu zwykle dyktowany jest przez płeć, orientację seksualną i doświadczenia. Znajdziesz produkt odpowiedni do stymulacji pochwy lub odbytu, mniejszy lub większy, wykonany z miękkiego lub twardego materiału. Dildo nie wibruje, lecz daje pożądane uczucie wypełnienia. Może pomóc w stymulacji punktu G lub prostaty – we własnych rękach lub rękach partnera. Pozwala na wczucie się w masturbację jak w prawdziwy seks. Zamknij oczy i zrób to tak, jak lubisz.

Jakie sztuczne penisy są dostępne w sklepach?

sztuczna zabawka

Asortyment sex-shopów jest tak ogromny, że każdy powinien mieć swoje ulubione dildo. Czym różnią się od siebie te popularne zabawki?

Naturalne i abstrakcyjne

Sztuczne penisy bardzo często przybierają kształt prawdziwych męskich członków. Podobieństwo może dotyczyć najdrobniejszych szczegółów; często mają wyraźnie zarysowaną żołądź oraz kolor bliski odcieniowi ludzkiej skóry. Jeśli marzy Ci się seks z hojnie obdarzonym czarnoskórym mężczyzną, również znajdziesz dildo odpowiadające na Twoje fantazje. Realistyczne gadżety mają też żyłki, a niektóre z nich uzupełnione są o jądra, dzięki czemu jeszcze bardziej przypominają męskie narządy. 

Realistyczny penis sztuczny nie musi jednak zadowalać każdego. Niektóre projekty są znacznie bardziej abstrakcyjne, przypominając nawet dzieła sztuki. W czyjej sypialni sprawdzi się kolorowe dildo, dalekie od bezpośrednich skojarzeń? To dobry pomysł dla dwóch kobiet lub dla singielki po rozstaniu, która ma dosyć mężczyzn. Będzie też doskonałym urozmaiceniem w damsko-męskim życiu erotycznym, ponieważ wielu panów niechętnie sięga po gadżety wiernie odzwierciedlające penisa.

Waginalne i analne

Gumowe dildo może być używane do penetracji pochwy i odbytu. To szansa na spełnienie pragnień solo lub w związku. W obu przypadkach dostosuj rozmiar zabawki do swoich oczekiwań i możliwości. Pierwsze dildo nie powinno być zbyt duże, chyba że miałaś już partnerów z dużymi penisami lub inne zabawki, które okazywały się niewystarczające. Do stymulacji odbytu wybierz małe dildo przeznaczone do takich zabaw. Specjalne wypustki umożliwią dostosowanie rozkoszy do poziomu zaawansowania i kształtu ciała.

Jeśli jesteś gotowa na spełnienie pragnień o seksie analnym, jednak brakuje Ci partnera, skosztuj tej przyjemności, sięgając po klasyczne, średnie lub duże dildo przypominające penisa. 

Ręczne i z przyssawką

A gdyby tak nie musieć trzymać zabawki w dłoni, a dosiąść ją jak prawdziwego mężczyznę? Znajdź dildo z przyssawką, a na pewno łatwiej wczujesz się w fantazję. Swojego sztywnego przyjaciela możesz przymocować do podłogi w sypialni lub ściany w łazience. Większość sztucznych członków jest wodoodporna, więc być może zrobisz to również pod prysznicem? Kiedy nie musisz poruszać ręką, Twoja zabawa bardziej przypomina seks. Dominujące ruchy własnych bioder podniecą Cię jeszcze mocniej.

Co jeszcze czeka Cię w świecie dildo?

O tym uniwersalnym gadżecie można by mówić długo. Jeśli szukasz wielofunkcyjności lub zabawki przeznaczonej dla dwóch osób jednocześnie, wybierz duże dildo o dwóch praktycznych końcówkach. Jeśli oczekujesz mocniejszych wrażeń z partnerem, wypróbuj dildo zakładane na penisa, które poszerzy jego możliwości. Z zakresu BDSM polecamy zabawki na usta, czyli kneble ze sztucznym członkiem. A może chcesz poczuć w sobie wytrysk? Realistyczny penis z płynem imitującym spermę to produkt dla Ciebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here