Drzwi balkonowe przesuwne WIŚNIOWSKI

Panoramiczny widok, a równocześnie niezastąpiona funkcjonalność – drzwi tarasowe marki WIŚNIOWSKI to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy lubią połączenie elegancji i praktyczności. Czego możesz oczekiwać po naszych wysokiej jakości produktach?

Spis Treści

Czym wyróżniają się drzwi balkonowe przesuwne WIŚNIOWSKI?

WIŚNIOWSKI to marka znana ze stosowania najwyższej klasy materiałów zapewniających naszym produktom wytrzymałość i niezawodność na wiele lat. Tworzymy nasze kolekcje w oparciu o dopracowane projekty i według rygorystycznych norm jakościowych. Również nasze drzwi balkonowe wyróżniają się w swojej klasie. Charakteryzuje je duża odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne, prostota obsługi i szczelność. Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo nie tylko jeśli chodzi o ochronę przed wejściem niepowołanych osób. Zastosowane w drzwiach bezpieczne szyby minimalizują ryzyko skaleczenia, nawet jeśli dojdzie do ich stłuczenia.

Przede wszystkim dajemy jednak klientom ogromne możliwości pod względem wyboru kolorystyki, a także wielkości, czy systemu oraz akcesoriów. Dzięki temu bez problemu znajdziesz drzwi pasujące do Twoich potrzeb.

Drzwi tarasowe HST

Nowoczesny design, wytrzymałość, a równocześnie wizualna lekkość konstrukcji to cechy, które sprawiają, że drzwi tarasowe HST są cenione przez właścicieli nieruchomości.

Pierwszą propozycją są drzwi PRIMO HST SkyMotion i SkyMotion Max, które posiadają specjalne stałe szklenie pozwalające na zwężenie profili okiennych. W połączeniu z niskim progiem praktycznie likwiduje to wizualne granice między wnętrzem domu a otoczeniem. Konstrukcja przepuszcza też do wnętrza maksymalną ilość światła (w wersji Max to jeszcze 10% więcej), a równocześnie chroni przed nadmiernymi stratami ciepła. Smukła budowa drzwi zapewnia też panoramiczny widok na otoczenie domostwa.

Modele Develo HST wykonano według najwyższych standardów, ale z wykorzystaniem technologii, która pozwala zaoszczędzić do 2 ton dwutlenku węgla na każdą tonę użytego materiału. Są więc skutecznym połączeniem ekologii i nowoczesności. Z kolei FUTURO HST wykonane z odpornego na korozję aluminium świetnie też komponują się z innymi produktami marki WIŚNIOWSKI – w zestawie z bramą garażową, drzwiami i ogrodzeniami.

Drzwi balkonowe przesuwne typu HST pozwalają na tworzenie bardzo dużych przeszkleń, a ich mocną stroną jest też wyjątkowo niezawodny i komfortowy system przesuwny, za sprawą którego otwieranie i zamykanie nie nastręcza najmniejszego kłopotu.

Drzwi tarasowe PSK

Drzwi typu PSK to połączenie klasycznych okien balkonowych z przemyślanymi systemami przesuwnymi. Są to modele łączące korzystną cenę z wysoką funkcjonalnością. Ich zaletą jest wodoszczelność i wytrzymałość na silne powiewy wiatru.

Wybierz jedną z naszych wyjątkowych kolekcji! PRIMO z powodzeniem dopasujesz do innych produktów WIŚNIOWSKI z tej samej linii, tworząc spójny design w całym domu. Równie uniwersalne są drzwi balkonowe przesuwne DEVELO pasujące szczególnie do nowoczesnych projektów domów. Oferujemy drzwi w wersji uchylno-przesuwnej oraz odstawno-przesuwnej. Sprawdź ofertę WIŚNIOWSKI!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here