Flip na gruncie

Naucz się, jak inwestować w grunty, które są fundamentem deweloperki. Działki w atrakcyjnej lokalizacji są dziś na wagę złota, dlatego inwestorzy są w stanie zapłacić za nie duże spore kwoty. za grunty w atrakcyjnej lokalizacji. Kluczem do sukcesu jest sprzedaż nieruchomości działki za kwotę kilkukrotnie wyższą, niż jej pierwotna wartość. Jest to możliwe, ponieważ działki mają w sobie ukryty bardzo duży ogromny potencjał, ale. Dlatego do jego pełnego wykorzystania jego w przyszłości, potrzebna nam niezbędna jest wiedza z zakresu inwestycji w grunty. Seria szkoleń deweloperskich, której autorem jest Paweł Preisner, deweloper z 21-letnim doświadczeniem w branży, przygotuje Cię do obrotu gruntami nieruchomościami gruntowymi. To praktyczna wiedza pochodząca od praktyków. Tylko do 18 maja cena za 2-dniowe szkolenie to 3900 zł!

Spis Treści

Flip na gruncie – kilka słów o szkoleniu

Flip na gruncie jest jednym z najpopularniejszych szkoleń prowadzonych przez Pawła Preisnera. Zostały docenione przez setki osób w kraju. Razem z nim Pawłem Preisnerem swoje prelekcje wygłoszą osoby, które znają realia branży deweloperskiej. Inwestycja w grunty wymaga bowiem pewnego doświadczenia i wiąże się ona bowiem z szansami i zagrożeniami: może przynieść ogromne zyski, ale też skończyć się, m.in. stratami finansowymi. Jak ich nauczyć się wykorzystywać szanse i uniknąć błędów z tym związanych? Wystarczy wziąć udział w szkoleniu flip na gruncie razem z Zostań Deweloperem!

W dniach 21-22 czerwca 2022 roku w Hotelu Bacówka w Radawie na Podkarpaciu, dowiesz się, na co zwracać uwagę, jak określać potencjał działki, jak przygotować działkę pod sprzedaż, a także jakich gruntów unikać i nie kupować za żadne pieniądze. Trzech prelegentów – Paweł Preisner (główny prelegent), Krzysztof Derdzikowski (specjalista ds. strategii i relacji inwestorskich) i Wojciech Woźniczka (negocjator) –, w szczegółach opowiedzą o aspektach inwestycji w działki. To doskonały początek dla tych, którzy chcą stawiać swoje pierwsze kroki w tej branży deweloperskiej.

Dołącz do wydarzeń organizowanych przez Zostań Deweloperem

Podczas dnia pierwszego dnia, dowiesz się, czym tak naprawdę jest flip na gruncie, a także poznasz przykłady zrealizowanych tego typu flipów i osiąganych zysków z takiej inwestycji. Paweł Preisner wygłosi prelekcję na temat sposobów pozyskiwania nieruchomości (skuteczne portale i rozwiązania) oraz przeprowadzi analizę gruntu na podstawie warunków technicznych i produktu docelowego.

Drugą część szkolenia poprowadzi Krzysztof Derdzikowski, specjalista ds. strategii i relacji inwestorskich. Opowie, m.in. o tym, czym jest nieruchomość rolna, przybliży uczestnikom kwestie prawne związane z ustawą o kształtowaniu ustroju rolnego i porówna zgodny zagadnienie zbycia ze zgodą KOWR.

Podczas drugiego dnia, uczestnicy szkolenia, zostaną zapoznani z Kodeksem Postępowania Administracyjnego przy WZ i MPZP i oraz odrolnieniem i podziałem nieruchomości. Jako przykład zostanie podana zabudowa letniskowa – związane z nią procedury i zakres inwestycyjny. Warsztaty zakończą się prelekcją negocjatora, – Wojciecha Woźniczki, który w teorii i praktyce omówi zagadnienie negocjacji, a także jakie są rodzaje podmiotów gospodarczych przy flipie na gruncie oraz kwestii bezpiecznych umowy na zakup pierwszego gruntu.

Intensywne dwa dni szkolenia. Zapisz się już dziś!

Dowiedz się, jak zwiększyć wartość gruntów podczas intensywnych, dwóch dni szkolenia deweloperskiego, które odbędzie się w dniach 21-23 czerwca 2022 w Hotelu Bacówka w Radawie. Zdobądź wiedzę z zakresu deweloperki razem z Zostań Deweloperem! Więcej informacji znajdziesz na https://zostandeweloperem.pl/flip-na-gruncie/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here