Gdzie w Lublinie kupić kasę lub drukarkę on-line

W trakcie 2021 roku wiele kolejnych branż musiało przejść na nowoczesny model fiskalny. Właścicieli firm zaczął obowiązywać przepis, że urządzenie, za pomocą którego przeprowadzana jest sprzedaż, musi być stale podłączone do Internetu. Ułatwia to synchronizowanie dokumentów z Centralnym Rejestrem Kas, prowadzonym przez Urząd Skarbowy. Gdzie kupić najlepszą kasę lub drukarkę on-line w Lublinie?

Spis Treści

Sprawdzony sklep – Mezamet

Najlepsze kasy fiskalne Lublin ma w swojej ofercie Mezamet przy ul. Wieniawskiej 8. Oprócz tego można tam zakupić inne przydatne urządzenia, chociażby drukarki etykiet, urządzenia do inwentaryzacji, terminale płatnicze i sprawdzarki cen. W kwestii urządzeń działających w standardzie on-line sklep współpracuje z uznanymi w Europie markami: Novitus, Posnet i Datecs. Produkowane przez te firmy urządzenia od lat goszczą w polskich sklepach i działają bezproblemowo przez długi czas. A oto niespodzianka – zestawienie 3 najlepszych modeli kas fiskalnych z dostępem do Internetu, w które warto zainwestować.

1. Datecs WP-50 Online

Rozwiązanie budżetowe, bowiem urządzenie kosztuje 1500 zł w cenie promocyjnej. W tej cenie zawarty jest pakiet danych komórkowych w postaci karty SIM na okres 3 lat. To jedno z najmniejszych urządzeń na rynku, które spełni funkcję kasy stacjonarnej, jak i przenośnej. Wydajny akumulator da możliwość wielogodzinnej pracy bez dostępu do prądu. Niezwykle prosta jest też wymiana papieru – wystarczy wyciągnąć zużytą rolkę, a w jej miejsce włożyć nową. W ofercie sklepu Mezamet dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarna i biała.

2. Novitus Sento Online

Kasa za nieco ponad 2000 zł występuje w dwóch wersjach: GSM i WiFi. Zastosowanie przez producenta wydajnych podzespołów sprawiło, że na oprogramowanie wybrano autorską nakładkę na system LINUX. Ogromna baza danych daje możliwość wprowadzenia kodów wielu produktów, by łatwo je potem nabijać na paragonie. Do druku wybrano japońską technologię renomowanej firmy Fujitsu. Kasa Novitus Sento Online ma możliwość współpracy z terminalem płatniczym oraz obsługuje funkcję NoviCloud – dostęp do danych fiskalnych z dowolnego miejsca na całym świecie!

3. Novitus One Online

Najbardziej nietypowa kasa w tym zestawieniu. Za jej obsługę odpowiada 5-calowy, dotykowy ekran. Oprócz dedykowanego zastosowania można na niej odbierać pocztę e-mail, przeglądać Internet oraz robić proste notatki. Ze względu na wiele otwartych w jednym momencie rachunków, świetnie sprawdzi się w gastronomii, do obsługi klientów w kawiarni czy restauracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here