Myjnia fryzjerska z masażem

Urządzając swój salon fryzjerki koniecznie musimy zwrócić uwagę na prawidłowe wyposażenie salonu fryzjerskiego. Wyposażenie jest bardzo szerokie, ale jego jednym z najważniejszych elementów jest oczywiście myjnia fryzjerska. Jest to bez wątpienia mebel, którego w salonie fryzjerskim nie może zabraknąć. Gdy wybieramy myjkę do swojego salonu, to weźmy pod uwagę kilka istotnych kwestii. Sprawdźmy jakich wymiarów powinna być myjni fryzjerska oraz jakie udogodnienia powinna posiadać.

Spis Treści

Myjnia fryzjerska z masażem: jak to działa?

Wybór myjni samochodowej, jak i także ogólnie wyposażenie salonu fryzjerskiego nie jest łatwe w wyborze. Na rynku obecnie jest dostępnych wiele myjni fryzjerskich. Mają przeróżne rozmiary, wykonanie oraz także inny wygląd. Aby móc szybko się zorientować w dostępnej ofercie, powinniśmy sobie wypisać takie aspekt, które musimy koniecznie wziąć pod uwagę.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze myjni fryzjerskiej? Niezależnie od tego, jaki wybierzemy model musimy zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych parametrów. Weźmy pod uwagę: kształt misy, udogodnienia, wykonanie fotela, baterię do myjni fryzjerskiej oraz obudowę do myjni fryzjerskiej.

Najważniejszy parametr to bez dwóch zdań kształt misy myjni fryzjerskiej. Musi być na tyle głęboka, aby umyć bez problemu włosy klientów. Za głęboka sprawi, że klienta może podczas zabiegu boleć kark. Nie wolno nam przesadzić z kształtem wgłębienia. Musi być uniwersalnie oraz wygodnie.

Bardzo duże znaczenie ma także materiał, z którego została wykonana umywalka. Gdy wybierzemy ceramiczną misę, to będzie ona wytrzymała oraz także łatwa w czyszczeniu. Z kolei kamienna będzie wyglądała bardzo ekskluzywnie oraz będzie mogła podnieść prestiż salonu. Jednocześnie jest także droższa. Trzecia możliwość to misa stalowa. Jest praktyczna i łatwa w czyszczenia. Wygląda jednak najmniej prestiżowo i do nowoczesnych salonów raczej nie jest polecana.

Myjnie fryzjerskie i inne elementy wyposażenia salonu fryzjerskiego znajdziesz w sklepie internetowym Salonova.pl.

Bardzo ważny jest także komfort naszego klienta. Rekomenduje się modele z bardzo wygodnym siedziskiem, podnóżkiem oraz podłokietnikami. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich klientów, to koniecznie postaw na fotel z masażem wibracyjnym. Opcję tą znajdziemy w dodatkowych funkcjach. Klientom będzie naprawdę wygodnie i docenią to.

Niezmiernie ważnym kryterium jest także design fotela. Musi on pasować do stylu całego salonu oraz do wystroju. Najwygodniej jest kupić wszystkie meble do salonu z jednej kolekcji – wówczas mamy pewność, że każdy element doskonale współgra ze sobą. Warto także wiedzieć, że producenci czołowi jeśli chodzi o wyposażenie salonu fryzjerskiego pozwalają wybrać kolor tapicerki oraz misy. To sprawia, że w zasadzie możemy zaprojektować salon fryzjerski dokładnie tak, jak chcemy. W przypadku przenośnych fryzjerskich myjek nie będziemy oczywiście wybierać fotela.

Pisaliśmy już o możliwościach masażu wibracyjnego. Jednak to jeszcze nie wszystko. Dla własnej wygody poszukajmy myjni z półkami, które ułatwią nam pracę codzienną. Na półkach możemy odłożyć kosmetyki czy też narzędzia fryzjerskie. Fryzjerzy także zwracają uwagę na samą wysokość myjni fryzjerskiej. Weźmy pod uwagę przy zakupie myjki, że będziemy przy niej jednak stal kilka godzin i może to być sporym wyzwaniem dla naszego kręgosłupa.

Wymiary myjni fryzjerskiej, czyli jak mądrze zaprojektować przestrzeń?

Każdy salon fryzjerski jest inny. W związku z tym w niektórych przypadkach mamy mocno ograniczoną przestrzeń. Wówczas chcąc nie chcąc musimy się zdecydować na mniejszą myjkę. Wydawać by się mogło, że im większa myjnia fryzjerska, tym lepiej. Jest to jeden z większych błędów popełnianych przez fryzjerów, którzy kupują wyposażenie do salonu fryzjerskiego.

Zawsze z tyłu głowy musimy mieć komfort swoich klientów. Niestety zbyt duże oraz głębokie myjki sprawią, że naszym klientom będzie po prostu niewygodnie. Musimy wiedzieć, że klienci zapamiętują sobie takie niekomfortowe warunki i niestety może to spowodować, że już więcej naszego salonu nie odwiedzą.

Nie ma nic gorszego od utraconego klienta. Szczególnie jeśli rezygnuje z naszych usług przez myjnię fryzjerską, która okazała się jedynie ładna z wyglądu, ale kompletnie niepraktyczna.

Poświęćmy nieco więcej czasu na zaaranżowanie przestrzeni swojego salonu, jak i także na wybór wyposażenia salonu fryzjerskiego. Dzięki temu unikniemy pewnych błędów i w rezultacie uzyskamy przepiękny salon, w którym nam będzie się świetnie pracowało, a nasi klienci będą wracać z uśmiechem na ustach. To naprawdę jest możliwe. Zwróć szczególną uwagę na poszczególne elementy i zacznij działać. Wyposażenie salonu fryzjerskiego ma tutaj ogromne znaczenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here