Najciekawsze filmy o kosmosie

Filmy o kosmosie to produkcje opierające się na świetnych efektach specjalnych oraz porywającym scenariuszu. Lubisz filmy o kosmosie? Sprawdź listę najciekawszych produkcji, które warto obejrzeć. Dowiedz się także, czym jest telewizja mobilna i dlaczego warto się na nią zdecydować.

Spis Treści

Najciekawsze filmy o kosmosie

Kosmos wzbudza ogromne emocje. Filmy z nim związane najczęściej opowiadają o obcych cywilizacjach, czy niebezpiecznych wyprawach w najdalsze zakątki Układu Słonecznego. Poznaj najciekawsze produkcje.

1.    „Apollo 13”

„Apollo 13” to film opowiadający losy wyprawy kosmicznej o tej właśnie nazwie, w czasie której doszło do poważnego wybuchu na statku. Z racji tego załoga będzie musiała zmierzyć się z licznymi przeszkodami, aby przeżyć. Czy uda im się wrócić na Ziemię?

2.    „Interstellar”

„Interstellar” opowiada o przyszłości ludzkości, która musi mierzyć się z konsekwencjami katastrofy klimatycznej. Przez wzgląd na poważne zniszczenia Ziemi ludzie muszą poszukać nowych domów na innej planecie. Wpadają jednak w tunel czasoprzestrzenny, który zabiera ich do innego wymiaru.

3.    „Marsjanin”

„Marsjanin” to opowieść o człowieku, który będzie musiał poradzić sobie na Marsie. Bez zapasów jedzenia, w niesprzyjających warunkach, zadanie to staje się niemal niemożliwe. Mark jednak wykazuje się dużym sprytem – czy uda mu się przeżyć?

4.    „Grawitacja”

„Grawitacja” to znakomity film, który robi wrażenie. Opowiada o dwójce astronautów, którzy próbują przetrwać w przestrzeni kosmicznej. Świetnej fabule towarzyszą fenomenalne efekty specjalne i doskonała praca kamery. Ta produkcja to prawdziwy majstersztyk i jeden z najbardziej immersyjnych tytułów.

5.    „Obcy – 8. pasażer Nostromo”

„W kosmosie nikt nie usłyszy twojego krzyku” to slogan związany z tą produkcją, który idealnie oddaje klimat filmu. To dość mroczny tytuł opowiadający o wyprawie w kosmos nawiedzonym statkiem, na którego pokładzie poznamy ksenomorfa – jednego z najbardziej przerażających kosmitów, jakiego spotkamy w światowym kinie. Bohaterowie nie tylko muszą mierzyć się z odrażającymi formami życia na statku – wkrótce lądują na planetoidzie, gdzie zostają zaatakowani przez kolejne zmory.

Telewizja mobilna – rozrywka w zasięgu ręki

Szukasz korzystnej oferty telewizji online? Jeśli tak, mamy dla Ciebie świetną propozycję. Postaw na INEA, jeśli chcesz zyskać możliwość oglądania TV w dowolnym miejscu i każdych warunkach. Telewizja mobilna INEA Online TV daje możliwość zalogowania się na 3 urządzeniach jednocześnie. Może to być komputer, smartfon czy tablet.

Telewizja online od INEA sprawia, że wszystkie kanały masz pod ręką. Możesz korzystać z listy ponad 100 kanałów, w tym kanałów sportowych, muzycznych, dla dzieci, informacyjnych, filmowych czy lifestylowych. Oglądaj ulubione programy poza domem, a gdy tylko do niego wrócisz, przenieś obraz na telewizor dzięki opcji klonowania ekranu Miracast.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here