Organizacja przyjęcia

Masz na głowie organizację wesela, balu sylwetowego, studniówki albo osiemnastki własnego dziecka? A może planujesz przyjęcie niespodziankę z okazji okrągłych urodzin bliskiej Ci osoby czy też rocznicę ślubu dla rodziców? Niezależnie od rodzaju imprezy, jaka się zbliża, z pewnością chciałbyś/-abyś nieco zmniejszyć koszty związane z dekoracją sali. Obecnie na rynku jest wiele jednorazowych opcji na dekorację, które kosztują dość sporo, ale świetną alternatywą będą rzeczy, których użyjesz potem w domu. Co warto kupić przy tej okazji? Podpowiadamy!

Spis Treści

Naczynia do kuchni i do candy baru – dwa w jednym

Jeżeli szukasz takich dekoracji, które potem przydadzą się w Twoim domu, z pewnością powinieneś/-aś zwrócić uwagę na naczynia do słodkiego stołu. Podczas przyjęcia dzięki nim słodkości będą prezentować się naprawdę wspaniale – zwłaszcza te kolorowe. Zamówiłeś/-aś już wszystko z najlepszej cukierni w mieście? W takim razie musisz też postawić na profesjonalną prezentację wypieków i wyrobów cukierniczych, aby goście byli zachwyceni. Szklane naczynia do candy baru to strzał w dziesiątkę w takiej sytuacji. Co ważne, nie są one jednorazowe, więc po przyjęciu posłużą Ci w kuchni. Wykorzystasz je nie tylko jako salaterki na słodycze dla dzieci, ale również do podawania sałatek czy innych potraw z rodzaju bardziej wytrawnych.

Stylowe szklane wazony na przyjęcie i do domu

Ostatnio bardzo popularne stały się szklane wazony takie jak te dostępne pod linkiem: https://szklanatorebka.pl/pl/c/WAZONY-SZKLANE/536. Są one obecne przede wszystkim na weselach, ale sprawdzą się również przy okazji chrzcin dziecka, osiemnastki, rocznicy ślubu, sylwestra czy nawet domówki. Długie kielichy wazonowe prezentują się na stołach bardzo nowocześnie i stylowo, a dodatkowo są bardzo praktyczne, ponieważ nie zajmują dużo miejsca na stole i nie zasłaniają twarzy gości. Jest to ważne z punktu widzenia ich komfortu oraz wygody w trakcie rozmów prowadzonych przy stole. Wazony o kształcie cylindrów również ciekawie się prezentują, a co więcej – mogą posłużyć nie tylko do pięknego zaprezentowania kwiatów, ale również do stworzenia unikalnej dekoracji ze świeczkami. Po udanym przyjęciu te same wazony mogą zdobić stół w kuchni albo salonie.

A może las w słoiku – nieoczywisty sposób na jesienną dekorację

Dekoracje w postaci słoika z roślinami oraz mchem w środku zdobywają coraz większą popularność przede wszystkim w domach, ale jeżeli impreza wpisuje się w klimaty związane ze stylem boho lub jest organizowana jesienią, jak najbardziej tego rodzaju ozdoby można wprowadzić na salę. W ten sposób kupisz ciekawą i nowoczesną dekorację, która po przyjęciu będzie przypominać Ci ten wspaniały dzień i będzie stanowić swego rodzaju ważną pamiątkę z imprezy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here