Poznaj wszystkie sposoby na doładowanie konta w Orange

Jak doładować telefon w Orange? Istnieje kilka sposobów, dlatego każdy użytkownik może wybrać najwygodniejszą metodę dla siebie. Dzięki temu korzystanie z telefonu na kartę jest naprawdę komfortowe. Tym bardziej, że doładowanie Orange jest możliwe praktycznie wszędzie – bez względu na to gdzie się przebywa.

Osoby zastanawiające się nad przejściem do Orange na kartę nie muszą martwić się o to czy będą miały jak doładować konto. Na pewno wielu użytkowników telefonów na kartę zastanawia się co w sytuacji, gdy skończą się środki na koncie. Zostając użytkownikiem Orange, nie trzeba się tym martwić. Jak doładować konto w Orange?

Jak doładować telefon w Orange?

Istnieje aż 9 sposobów na doładowanie konta w Orange. Oto one:

  • przez internet (wchodząc na stronę: https://doladowania.orange.pl/)
  • online w banku (logując się na stronie swojego banku, wybierając opcję doładowania telefonu – doładowanie konta w Orange odbywa się w kilka sekund)
  • przez aplikację Mój Orange (wypełniając formularz w aplikacji)
  • z telefonu na kartę (przy użyciu innego telefonu na kartę w Orange albo każdej innej sieci)
  • przy użyciu karty zdrapki (karty można kupić w kioskach, sklepach spożywczych, hipermarketach i wielu innych punktach sprzedaży na terenie Polski)
  • za pośrednictwem terminala płatniczego (elektroniczne doładowanie telefonu, którego można dokonać w wielu punktach sprzedaży na terenie całego kraju – środki pieniężne wpływają na wybrane konto online)
  • za punkty PAYBACK (doładowanie telefonu Orange jest możliwe także za pomocą punktów PAYBACK – z tej opcji można skorzystać przez internet, telefon, aplikację PAYBACK lub w salonie Orange)
  • w bankomacie (w ten sposób można doładować konto swoje lub innej osoby – za darmo i przez całą dobę)
  • z telefonu z rachunkiem (doładowując konto z telefonu na abonament – po doładowaniu do comiesięcznej faktury zostanie doliczona kwota doładowania, a co więcej – użytkownik telefonu na kartę otrzymuje dodatkowo aż 20% więcej kwoty doładowania i to każdorazowo).

Doładowania Orange – dodatkowe korzyści

Doładowanie telefonu w Orange to nie tylko zasilenie konta, ale także dodatkowe korzyści. Przede wszystkim istnieje możliwość doładowania przez całą dobę – nie jest zatem istotne kiedy skończą się środki na koncie. Poza tym każdy, kto doładuje konto przez stronę doładowania.orange.pl, otrzymuje za każdym razem dodatkową paczkę danych – aż 5 GB! Może je wykorzystać w dowolny sposób.

Więcej na temat doładowania telefonu Orange można przeczytać na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/wszystkie-sposoby-doladowania/.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here