Voucher na catering dietetyczny w Warszawie

Chcesz zaskoczyć kogoś bliskiego nietuzinkowym upominkiem? Sprawić, że osoba obdarowana będzie się zdrowo odżywiać, a przy okazji zyska czas dla siebie? Voucher na dietę pudełkową dostarczaną wprost do zamawiającego to świetna decyzja! W tym artykule podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszy catering dietetyczny.

Spis Treści

Dieta pudełkowa – jak to działa?

Ci, którzy nie korzystali jeszcze z takiego sposobu żywienia, prawdopodobnie chcieliby najpierw dowiedzieć się, jak działa catering dietetyczny. Otóż wszystko zaczyna się od rozpisania menu danej diety przez specjalistę dietetyka. Posiłki są różne w poszczególnych tygodniach, a każde zbilansowane pod względem wartości odżywczych.

Dietetycy obliczają kilokalorie i makroelementy składników, które tworzą dania, aby korzystającym z danej diety dostarczyć to, czego potrzebują. Biorą pod uwagę również wykluczenia w poszczególnych dietach, np. w opcji wegetariańskiej nie planują posiłków zawierających mięso.

Tak sumiennie rozpisane menu trafia do szefów kuchni, którzy są już wyposażeni w świeże produkty. Przystępują do produkcji, czyli przygotowują zdrowe i smaczne dania, często przyprawiane ziołami lub delikatnymi przyprawami.

Następnie gotowe jedzenie jest porcjowane i chłodzone, aby zachowało świeżość oraz wartości odżywcze. Potrawy są szczelnie pakowane i specjalnym transportem chłodniczym dostarczane wprost pod adres klienta wskazany w zamówieniu. Dostawy są możliwe także w weekendy, a odbywają się zazwyczaj w nocy, aby zamawiający mógł od wczesnego ranka cieszyć się gotowymi posiłkami.

Jak znaleźć dobry catering na zamówienie?

Przy wyborze firmy oferującej jedzenie pudełkowe należy sprawdzić kilka istotnych elementów:

  1. Doświadczenie marki. Nie bez znaczenia jest fakt, jak długo firma działa na polskim rynku. Im dłużej, tym lepiej, bo to świadczy o tym, że po prostu świetnie wykonują swoją pracę. Mają klientów, a więc przygotowywane przez tę firmę posiłki są pewnie smaczne, różnorodne i w atrakcyjnej cenie. Przez ten czas, w którym utrzymują się wśród konkurencji zdążyli wyspecjalizować się w tym, co robią.
  2. Potwierdzone i aktualne certyfikaty. Z żywnością nie ma żartów – musi być świeża i właściwie przechowywana, aby nie doszło w niej do rozwoju mikroorganizmów szkodliwych dla zdrowia ludzi. Dlatego tak istotną sprawą jest m.in. certyfikacja HACCP, czyli systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną żywności.
  3. Opinie innych. Klienci lubią dzielić się w sieci opiniami na temat przetestowanych produktów czy usług. Nie inaczej jest z cateringami dietetycznymi! Przed ostatecznym wyborem jednego z nich należy poczytać, jak inni oceniają daną firmę realizującą dietę pudełkową. Znajdź odpowiedzi na najczęstsze pytania: czy jedzenie jest smaczne i różnorodne? Jak pakowane są posiłki? Czy dieta jest sycąca?

Jak przetestować, czy taki model żywienia nam odpowiada? Przykładem firmy, która oferuje taki catering dietetyczny w Warszawie jest Wygodna Dieta.

Voucher podarunkowy pierwszym krokiem w drodze do zdrowia

Bon na catering dietetyczny to doskonała okazja do tego, aby przekonać kogoś bliskiego do zdrowego odżywiania się. Za jego sprawą można pokazać, że nawet w diecie z ograniczeniami ze względu na dolegliwości zdrowotne, jedzenie jest smaczne i sycące.

Przekonaj przyjaciela, rodziców, rodzeństwo czy kuzynów do wygodnego korzystania z diety pudełkowej – niech przekonają się, jak zdrowe jedzenie pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie.

Voucher może zostać wystawiony na dowolną kwotę, a doboru diety dla obdarowanej osoby pomoże dokonać dietetyk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here