Warsztaty dla szkół w Energylandii

Zima na dobre rozgościła się w Polsce, a wraz z nią rozpoczyna się magiczny czas odliczania do świąt! Jednym z bardziej pomysłowych prezentów, jaki można zrobić najbliższym, jest bilet do Energylandii i wspólny wyjazd do Parku Roller Coasterów nr 1 w Europie! Od 26 listopada do 8 stycznia w Energylandia zaprasza do Winter Kingdom, zimowego królestwa, w którym można spotkać Mikołaja – i nie tylko. Wizyta w Parku to także wspaniały pomysł na wycieczkę szkolną. Jakie atrakcji czekają w Energylandii w czasie Winter Kingdom?

Spis Treści

Największy w Polsce Ogród Świateł

Energylandia nie przestaje zaskakiwać, a po intensywnym lecie i premierach nowych atrakcji, w zimowym czasie zaprasza Gości do zwiedzania i odkrywania tajemniczych zakamarków w największym w Polsce Ogrodzie Świateł. Świąteczne dekoracje, świetlne iluminacje, piękne zdobienia i wyjątkowy Jarmark Bożonarodzeniowy sprawią, że wizyta w Parku przeniesie Gości do zupełnie innego świata! Ogród Świateł rozświetli aż 5 milionów światełek, lampionów i iluminacji, które będą widoczne nawet z kosmosu. Oprócz tego Park ozdobi ponad 1500 choinek. W Parku czas można spędzić aktywnie – szalejąc na łyżwach lub na snowtubingu. Przygotowano dwa różnej wielkości lodowiska oraz dwa tory do snowtubingu, czyli do zjeżdżania na dmuchanych pontonach z górki. Co więcej, w Energylandii podczas Winter Kingdom zamieszka Mikołaj, z którym można się spotkać każdego dnia, zrobić wspólne zdjęcia oraz wręczyć list z wymarzonymi prezentami. Kto wie, jakie niespodzianki przygotuje dla najmłodszych Mikołaj?

Winter Kingdom – zimowa Energylandia

W czasie Winter Kingdom Energylandia jest otwarta od godziny 11:00 do 19:00. Zmieniają się także ceny biletów indywidualnych: normalny kosztuje 99 zł, a ulgowy 79 zł. Dodatkowo od godziny 15:00 obowiązuje mega promocja Happy Hours, gdzie cena biletu normalnego to 59 zł, a ulgowego 49 zł. W czasie Winter Kingdom w cenie biletu można korzystać z ponad 100 atrakcji Energylandii, w tym specjalnie przygotowanych na okres Winter Kingdom!. To świetna okazja na zimowy wyjazd, bo mimo spadku temperatury, nadal można szaleć na roller coasterach, atrakcjach ekstremalnych czy wesoło bawić się na karuzelach. Warto pamiętać o cieplejszym ubiorze – czapce, szaliku, rękawiczkach i zimowej kurtce. O resztę zadba Energylandia!

Oferta dla szkół

Nie ma lepszego pomysłu na szkolną wycieczkę niż Energylandia (https://energylandia.pl/). Park oferuje bardzo korzystne ceny dla uczniów i studentów. Cena biletu grupowych dla przedszkolaków to 39 zł, dla klas 1-6 to 59 zł, dla klas 7-8 to 69 zł, a dla uczniów szkół średnich i studentów to 79 zł (grupa liczona jest od 15 osób). Bilet obejmuje wszystkie atrakcje Parku Rozrywki Energylandia wraz z udziałem w specjalnie przygotowanych warsztatach świątecznych. Dodatkowo można zamówić obiady dla uczestników wycieczki. Jakie atrakcje czekają na wycieczkowiczów? Oprócz wyżej wspomnianego spotkania z Mikołajem, uczniowie będą mogli wziąć udział w kreatywnych warsztatach zdobienia pierników (https://energylandia.pl/atrakcje/nowosci/warsztaty-zdobienia-piernikow/), zobaczyć show Fabryka Elfów, spotkać się z Maskotkami na scenie Kids Show i podziwiać zimową paradę. Trzeba też koniecznie wybrać się na młyńskie koło Wonder Wheel i podziwiać panoramę Parku z wysokości 53 m w ogrzewanej gondolce. Rozświetlona Energylandia z góry wygląda spektakularnie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here