Breloczek do kluczy DIY
fot. pexels

Dlaczego warto obdarowywać bliskie osoby rzeczami, które zrobimy sami? Dzięki temu możemy wyrazić siebie i pokazać, że druga osoba jest dla nas ważna. Za kilka tygodni będzie okazja do tego, aby się wykazać i zaimponować prezentami DIY na Gwiazdkę. Macie już coś w planach? My podrzucamy pomysł: breloczek do kluczy DIY!

Spis Treści

Nie tylko gadżet dla mężczyzn

Jeśli zdecydujesz się wykonać własnoręcznie coś takiego, musisz wiedzieć, że masz wiele możliwości. Przede wszystkim przygotuj się na masową produkcję. Dlaczego? Breloczek do kluczy DIY jest łatwy do wykonania, może wyglądać tak jak ze sklepu i przede wszystkim może być spersonalizowany. To oznacza, że nada się na prezent dla dziadka na święta, dla cioci, ale uratuje Cię w sytuacji, gdy nie będziesz wiedział, jaki prezent dla taty na święta sprawdzi się najbardziej.

prezenty DIY
fot. flickr

Breloczek do kluczy DIY w wielu odsłonach

Brelok nie oznacza tylko i wyłącznie kawałka metalu, który smutnie wisi przy kluczach. Może to być coś, co Cię określa i oddaje Twój charakter. Jeśli otrzymasz taki prezent, możesz być pewien, że ktoś darzy Cię sympatią. Łatwiej przecież byłoby pójść do sklepu i kupić prezent do 20 złotych bez zbędnego tracenia czasu.

Jaki styl spodoba Ci się najbardziej?

  • Biżuteria boho. Propozycja dla pań, którym bliska jest stylistka etno. To, co przypniesz do karabińczyka, zależy tylko od Ciebie. W tym przypadku mogą to być rzemienie, koraliki, piórka lub łańcuszki. Skąd wziąć materiały? Najprawdopodobniej jest takie miejsce w mieszkaniu każdej kobiety, gdzie trzyma wiele biżuteryjnych elementów, które się uszkodziły. To właśnie z nich można stworzyć małe dzieło sztuki!
  • Koneser trunków. Dla tych, którzy uwielbiają smak i zapach wina, można zrobić brelok z korka. Być może nawet uda Ci się do karabińczyka przymocować taki korek, który ma dla Ciebie i obdarowanej osoby szczególne znaczenie? Może pochodzi z wina, które piliście na pierwszej randce?
  • Od artysty dla artysty. Jeśli możesz pochwalić się zdolnościami manualnymi, poświęć chwilę na to, aby zrobić breloczek z mini łapaczem snów, malutką rzeźbą lub postacią z ulubionej bajki wykonaną z masy solnej
  • Pasjonat literatury. Jeśli robisz prezent dla kogoś, kto pochłania książki każdego dnia, można powiedzieć, że masz proste zadanie. Wystarczy, że w jakiś finezyjny sposób przemycisz jego ulubiony cytat, fragment powieści lub wiersza. Użyj do tego malutkiego kawałka drewna/sklejki, na którym coś napiszesz (pamiętaj, aby użyć do tego odpowiedniego markera). Możesz także wydrukować wiersz lub cytat i nakleić kartkę na drewienko.
oryginalny brelok
fot. maxpixels

Prezenty DIY na Gwiazdkę to pomysł, który zawsze się sprawdza

Musisz pamiętać, że rzeczy, które zrobisz własnoręcznie, zawsze mają wartość dodaną. Włożyłeś w nie swoje serce, poświęciłeś czas i dlatego są tak wyjątkowe. Dlatego też, gdy dostaniesz coś podobnego, możesz śmiało powiedzieć, że jesteś szczęśliwcem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here