biżuteria boho
fot. piqsels

Biżuteria boho święci triumfy niezależnie od tego, czy jest na nią moda. Dlaczego tak się dzieje? Wiele kobiet lubi duże i nietypowe ozdoby, które podkreślają dodatkowo ich charakter. Ponadto takie dodatki tworzą całą stylizację i nie trzeba martwić się, że biała damska koszula wygląda zbyt skromnie. Wystarczy ożywić ją kolczykami lub naszyjnikiem!

Spis Treści

Na jaką okazję ją nosić?

Nie ma tak naprawdę sztywnych zasad, które wyznaczają jakiekolwiek tory. Jeśli chcesz założyć boho bransoletkę do pracy, zrób to śmiało (o ile nie będzie zajmować całego nadgarstka 😜). Gdzie kupić etno biżuterię? Największym źródłem inspiracji jest oczywiście Internet, ale sieciówki mają coraz większa ofertę takich dodatków. Kolczyki w takim stylu mogą sprawdzić się idealnie, jeśli nie wiesz, co kupić na imieniny swojej koleżance. To także bardzo dobry pomysł na prezent dla mamy na święta.

niebieska etno bransoletka
fot. pexels

Skąd taka nazwa?

Słowo boho wywodzi się od słowa bohema, które można wprost tłumaczyć jako artystyczną cyganerię. Nie trzeba długo się nad tym zastanawiać, aby domyślić się, że nawiązuje do zupełnie innej epoki. Jakiej? Wiele osób etno dodatki ściśle łączy z latami 60. i stylem hippisowskim, ale to nie do końca ma tak oczywiste podłoże. W tym przypadku można mówić o pewnym eklektyzmie i łączeniu wielu inspiracji.

Postaw na kolory i duże formy!

Jedną z najważniejszych cech wyróżniających ten styl jest feeria barw i dość duże elementy. Nie sposób doszukać się tutaj drobnych kolczyków lub niewielkich naszyjników. Te dodatki mają być widoczne i są „kropką nad i”!

Okazuje się, że mimo swoich dość pokaźnych rozmiarów, ostatnimi czasy wiele kobiet decyduje się na taką biżuterię na ślub. Przyszłe panny młode chcą, aby tego dnia wyglądać naprawdę wyjątkowo. Iza z salonu sukien ślubnych w Krakowie w rozmowie z nami powiedziała:

Wiele kobiet nie chce zakładać delikatnych kolczyków czy subtelnej bransoletki. Chcą tego dnia naprawdę zaszaleć! Ostatnio triumfy święcą duże naszyjniki i kolczyki, które. Rzadziej panny młode wybierają pokaźne bransoletki. Zaskakujące jest także to, że taka biżuteria boho nie jest z reguły ze szlachetnych kamieni. To jednak nie przeszkadza paniom i decydują się na coś zupełnie innego. Z racji takiego zainteresowania musieliśmy także i my nieco odświeżyć propozycje biżuteryjne

naszyjnik boho
fot. pxhere

A Ty lubisz biżuterię boho?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here