kurier

Rynek kurierski w naszym kraju jest naprawdę dobrze rozwinięty. Funkcjonują na nim od lat te same firmy, które z jednej strony ugruntowały swoją pozycję, ale z drugiej strony ciągle rozwijają się, uwzględniając potrzeby klientów. Dbają oto, aby towary były dostarczane w nienaruszonym stanie i to w jak najkrótszym czasie. Jednak czy mieszkańcy północno-wschodniej Polski mają taki sam dostęp do atrakcyjnych ofert kurierskich, jak nadawcy z innych regionów? Jeśli korzystają z internetowej platformy logistycznej, to z całą pewnością odpowiedź jest twierdząca.

Dlaczego warto korzystać z platformy usług logistycznych?

Dlatego, że korzystanie z platformy usług logistycznych po prostu się opłaca. Warto jednak zaufać takiemu portalowi, który posiada już sprawdzoną liczbę pozytywnych opinii. Godnym polecenia operatorem logistycznym jest epaka.pl. Firma współpracuje z najlepszymi przewoźnikami, takimi jak: DHL, DPD, DPD Pickup FedEx, FedEx Punkt, Geis, InPost, Paczkomaty InPost, UPS. Jak widać, wybór kurierów jest imponujący.

Co ciekawe, wchodząc na stronę internetową epaka.pl mamy szansę skorzystać z optymalnej dla danej przesyłki oferty. Wystarczy uzupełnić formularz i określić w nim parametry przesyłki, czyli jej rodzaj oraz wymiary. Wyszukiwarka dostarczy nam propozycje ceny za daną paczkę. W związku z czym nie musimy już indywidualnie sprawdzać kosztu przesyłki na stronie każdej firmy kurierskiej. Oferty publikowane są w przejrzysty i jasny dla zamawiającego sposób. Dzięki temu nadawanie paczek jest szybkie i proste.

Za pośrednictwem epaka.pl można wysyłać różne rodzaje przesyłek, w tym: koperty, paczki oraz palety lub półpalety. Co istotne, w opcji są zarówno paczki standardowe, jak i niestandardowe (np. tuby, rowery, opony, koła, felgi, części karoserii).

Jakie dane są potrzebne do wysyłki?

Nadający paczkę wypełnia krótki kwestionariusz. Wskazuje w nim wymiary oraz rodzaj przesyłki. Następnie określa czy chce nadać ją samodzielnie w punkcie odbioru czy woli skorzystać z opcji odbioru przez kuriera. W dalszej kolejności należy uzupełnić dane nadawcy oraz odbiorcy (w obu przypadkach są to: imię, nazwisko, adres, kod pocztowy, telefon, adres e-mail). Są to niezbędne dane potrzebne do zrealizowania usługi kurierskiej. Oczywiście wszystkie te informacje podlegają ochronie i są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami prawnymi.

Podczas zamawiania usługi na portalu, możemy także wskazać wartość paczki oraz od razu ją ubezpieczyć. Jeśli chodzi o zapłatę za usługę, to do wyboru są: płatność przelewem, kartą lub blikiem.

Przesyłki kurierskie DPD w Olsztynie

Jak widać, korzystanie z platformy epaka.pl to rozwiązanie, które umożliwia nam zaoszczędzenie pieniędzy i czasu. Mieszkańcy Olsztyna i okolic mogą korzystać z odbioru paczki przez kuriera, jak również z opcji nadania paczki w punkcie epaka.pl, który znajduje się na ulicy Partyzantów 80a i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here