Czy warto zdecydować się na przeszczep włosów w Turcji?

Przeszczep włosów to doskonały sposób na rozwiązanie problemu łysienia. Turcja stała się modnym kierunkiem turystyki zdrowotnej, dzięki rządowemu programowi. Renomowane kliniki dają gwarancję skuteczności, a co najważniejsze operacja odbywa się bez bólu i nie pozostawia blizn. Wysoki standard świadczenia usług obejmuje zabiegi, konsultacje online, badania, transfer z lotniska i pobyt w hotelu. Sprawdź, ile kosztuje przeszczep włosów i czy warto skorzystać z zabiegu.

Spis Treści

Przeszczep włosów – Turcja Stambuł 

Przeszczep włosów Turcja to doskonale zorganizowany pobyt w klinice w Stambule. Pacjenci z Polski po przylocie mają zapewniony pełen pakiet usług oraz doskonałą opiekę podczas pobytu. Pierwszy dzień jest przeznaczony na zwiedzanie miasta. Następnie w dniu zabiegu pacjenci są przewożeni z hotelu do kliniki na badania oraz konsultację z lekarzem przed operacją.

Transplantacja mieszków włosowych zaliczana jest do operacji mikrochirurgicznej i odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Zabiegi wykonuje się nowoczesnymi metodami w prywatnych klinikach. Doświadczona kadra medyczna stosuje najnowsze urządzenia, które minimalizują utratę krwi i pojawienie się blizn w miejscu pobrania. Zapewnia to nie tylko bezpieczeństwo, ale także gwarantuje zadowolenie pacjentów po przeprowadzonej operacji.

Trillix – bezpieczne pobieranie mieszków włosowych

Do przeszczepu włosów wykorzystuje się nowoczesną technologię Trillix. Specjalistyczny  sprzęt posiada niewielką głowicę, za pomocą której lekarz może pobrać mieszki włosowe bez ich uszkadzania. Następnie są one wszczepiane w miejsca ubytku, gdzie stopniowo odrastają.

Budowa urządzenia daje prawdziwy komfort pacjentom, którzy poddali się zabiegowi. Przeszczep włosów Turcja za pomocą urządzenia Trillix daje gwarancję osiągnięcia dobrych rezultatów. Po operacji pacjenci są zaopatrywani w leki, a także otrzymują wskazówki, jak powinni postępować po zabiegu. Powrotny transfer zapewnia klinika i jeśli pacjent czuje się dobrze, może odpoczywać w pokoju hotelowym.

Ile kosztuje przeszczep włosów?

Klinika organizująca wyjazdy przyjęła zasadę, że podstawową rozliczania z pacjentami jest wycena ustalona po pierwszej konsultacji. Klienci od początku wiedzą, ile kosztuje przeszczep włosów i nie są obciążani dodatkowymi opłatami. Można więc dokładnie zaplanować wydatki bez ryzyka, że w trakcie rekonwalescencji powstaną nieprzewidziane koszty.

Gwarancja i opieka lekarza po zabiegu

W opieki medycznej w pakietach pacjenci otrzymują także możliwość konsultacji online. Po powrocie do kraju raz w miesiącu organizowane są spotkania przez Internet. Dzięki użyciu kamery lekarz może sprawdzić stan pacjenta i skontrolować, czy mieszki włosowe prawidłowo się rozwijają, oraz czy włosy odrastają. Warto zdecydować się na przeszczep włosów Turcja ze względu na wysoki standard usług i przejrzyste zasady rozliczeń. Po powrocie do Polski pacjent wciąż może liczyć na opiekę ze strony specjalisty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here