Czym zajmuje się dekarz? Dekarz w mieście Lublin

0
726

Jesteś w trakcie budowy domu, a może zauważyłeś zacieki na ścianach w budynku? Zastanawiasz się, od czego zacząć, a wyniki wyszukiwania w Google nie są zbyt pomocne? Nic nie szkodzi. Zaraz wyjaśnimy Ci, czym zajmuje się dekarz, jak może Ci pomóc, a także zostawimy kontakt do sprawdzonego dekarza w mieście Lublin.

Spis Treści

Kto to jest dekarz?

W maksymalnym skrócie dekarz jest osobą, która zajmuje się dachami w dość szerokim zakresie. W budynku o surowym stanie dekarz zbuduje i położy dach według planów architekta. W przypadku wymiany dachu na istniejącym budynku obliczy ilość potrzebnego materiału, zajmie się rozbiórką starego dachu i zaplanuje pracę ekipy. Do swojego domu warto zaprosić dekarza także wtedy, kiedy zauważysz zacieki na ścianach. Specjalista wyłapie usterkę na dachu i za pomocą specjalistycznych narzędzi ją usunie. Dekarz pomoże Ci także w orynnowaniu budynku. Profesjonaliści w tym fachu zachowują maksimum ostrożności. W końcu to praca na wysokości.

Jak przygotować się na spotkanie z dekarzem?

Przede wszystkim warto wybrać profesjonalistę, dekarze z http://dachserwis.com/oferta.html bardzo chętnie podpowiedzą fajne rozwiązania, bo wykonali już wiele inwestycji dachów. Na przykład w fazie budowy domu niekoniecznie myślisz o tym, że za jakiś czas kominiarz lub inny specjalista będzie miał konieczność wejścia na dach. Dekarze z miasta Lublin uwzględnią tą i wiele innych sytuacji, planując budowę dachu tak, żeby był trwały i ergonomiczny. Warto zwrócić uwagę także na orynnowanie i poprowadzić rynny w ten sposób, żeby woda była odprowadzana w odpowiednie miejsca. Pierwsza rozmowa, dojazd i pomiary dekarze wykonują bezpłatnie, więc warto umówić się na spotkanie, porozmawiać, podzielić się wątpliwościami i wspólnie z dekarzem zaplanować budowę dachu. Cała inwestycja trwa około tygodnia, ale czas ten może się odpowiednio skrócić lub wydłużyć w zależności od wielkości dachu i stanu budynku. Dekarz już na pierwszej wizycie przedstawi Ci przybliżony termin realizacji zlecenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here