Kompleksowe usługi pogrzebowe pomagają przejść przez najtrudniejsze chwile w życiu

Po śmierci bliskiej osoby nadchodzi czas na żałobę, którą każdy przechodzi indywidualnie. Po pierwszym szoku jest czas na pogodzenie się ze stratą i powrót do życia. Aby to nastąpiło, należy zaakceptować emocje związane z utratą bliskiej osoby i szukać pomocy, gdy to konieczne.

Spis Treści

FORMALNOŚCI POGRZEBOWE

Gdy śmierć przychodzi, w tych trudnych momentach często pojawia się wiele pytań i rozterek związanych z ceremonią pogrzebową. Aby ułatwić bliskim ten proces, firma pogrzebowa towarzyszy im na każdym etapie przygotowań związanych z pochówkiem oraz zasiłkiem pogrzebowym. Do formalności ze strony rodziny należą jedynie: karta zgonu wypisana przez lekarza, legitymacja emeryta lub rencisty, dowód osobisty osoby zmarłej, a także pisemne upoważnienie do reprezentowania rodziny zmarłego przez pracownika firmy w USC.

OFERTA FIRMY STYKS

Firma Styks zajmuje się usługami pogrzebowymi od ponad 25 lat. Prowadzi dom pogrzebowy z zachowaniem tradycji, powagi i majestatu. Kompleksowo pomaga przejść przez najtrudniejsze chwile życia, biorąc na siebie wszelkie formalności i sprawy urzędowe związane z organizacją pochówku w Urzędzie Stanu Cywilnego i na cmentarzach. Służy pomocą i radą, zapewnia najwyższej jakości usługi na terenie Lublina i okolic.

Spółka oferuje transport zmarłych do domu pogrzebowego oraz na cmentarz wraz z obsługą, przechowanie ciała w chłodni, profesjonalną toaletę zmarłego, bogaty wybór trumien i innych akcesoriów pogrzebowych. Jeśli taka jest wola zmarłego i rodziny, istnieje również możliwość kremacji zwłok i umieszczenia prochów w urnie. Ponadto firma świadczy usługi remontowe płyt nagrobnych, pogłębiania grobów oraz ekshumacji zwłok.

Na terenie zakładu znajduje się kwiaciarnia z wieńcami ze sztucznych i świeżych kwiatów oraz sala pożegnań. Doświadczony personel cechuje się nienaganną prezencją, zaufaniem i wysoką kulturą. Usługi świadczone przez zespół spełniają wszelkie oczekiwania i wymagania, aby z godnością towarzyszyć w uroczystości pochówku. Więcej o firmie, usługach oraz formularz kontaktowy znajduje się na stronie internetowej https://www.styks.com.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here