smarthome

Wreszcie nadeszły czasy, kiedy ludzkie wynalazki znacząco zwiększają komfort życia. Pomysłowość człowieka nie ma granic. W sprzedaży są najróżniejsze urządzenia i gadżety. Wielu z nich używamy na co dzień, nawet nie mając o tym świadomości. We współczesnych budynkach prywatnych i publicznych zainstalowana jest masa sprzętu, który jest w zasadzie niewidoczny dla oka. Urządzenia te gwarantują nam liczne udogodnienia oraz istotnie wpływają na nasze bezpieczeństwo. Branża sterowania i automatyki budynków rozwija się w bardzo szybkim tempie.

Kilka słów na temat sprzedawcy

Uznanym polskim sprzedawcą urządzeń sterowania i automatyki budynków jest spółka Astra Automatyka. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Zarówno jej właściciele, jak i pracownicy znają się na rzeczy i sprawnie doradzają najlepsze rozwiązania. Współpracując z tym sprzedawcą, możemy liczyć na szybką i bezproblemową realizację zamówienia.

Na stronie internetowej przedsiębiorstwa przedstawiono szczegółowy katalog produktów. Do skorzystania z oferty zachęca się zarówno podmioty budujące i wyposażające nowe budynki, jak i firmy remontowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie. Będące w sprzedaży urządzenia sprawdzą się w domach prywatnych, budynkach użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych i usługowych.

Firma dostarcza wyroby, które sterują instalacjami elektrycznymi i mechanicznymi. Te niepozorne mechanizmy gwarantują możliwość oszczędności energii w różnego typu instalacjach, w tym: wentylacyjnych, chłodniczych, grzewczych i klimatyzacyjnych.

Jakiego rodzaju produkty oferuje?

Firma Astra Automatyka posiada w swoim asortymencie następujące sprzęty:

  • czujniki i przetworniki, w tym: regulatory, zadajniki, panele operatorskie, termostaty, moduły, sterowniki, centralki mieszkaniowe, powielacz sygnału radiowego, higrostaty, detektory
  • przemienniki częstotliwości,
  • sterowniki klimakonwektorów i VAV,
  • obrotowe, regulacyjne, linowe, elektromechaniczne siłowniki do zaworów,
  • liczniki energii elektrycznej i ciepła,
  • siłowniki do przepustnic,
  • zawory regulacyjne, strefowe, kulowe, grzybkowe, klapy motylowe,
  • komponenty chłodnicze, w tym sygnalizatory przepływu cieczy, elektroniczne sterowniki chłodnicze,
  • przetworniki elektropneumatyczne.

W ofercie znajduje się zatem osprzęt pomiarowy, który informuje między innymi o stanie wilgotności, ciśnieniu oraz temperaturze w budynku. Do tego zakupić można sterowniki i centralki mieszkaniowe, które regulują temperaturę w pomieszczeniach. W sprzedaży są także precyzyjne sterowniki do urządzeń elektrycznych, podliczniki, ultradźwiękowe liczniki, mechanizmy wspomagające pracę urządzeń grzewczych.

Czy katalog produktów obejmuje renomowane marki?

Firma Astra Automatyka współpracuje tylko ze sprawdzonymi markami. Priorytetem sprzedawcy jest dostarczanie niezawodnych urządzeń. Oferowane wyroby pochodzą od takich znanych producentów jak: Belimo, FEMA, Honeywell, Johnson Controls, PENN® by Johnson Controls, Schneider Electric, Siemens, Trend Controls, YORK.

Wymienieni producenci to gwarancja najwyższej jakości urządzeń. Firma Astra Automatyka pomoże profesjonalnie wybrać konkretne egzemplarze produktów zgodnie z potrzebami i wymaganiami danego budynku.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala21/domains/e-warsaw.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here