Fantastyczny sposób na eksponowanie ciuchów w sklepie

Mając dużą liczbę ciuchów w sklepie, napotykamy zawsze na ten sam problem. Mianowicie nie wiemy, w jaki sposób wyeksponować je swoim klientom. Jednym rozwiązaniem nie wątpliwie są stojaki na ubrania. Przyjrzymy się dzisiaj bliżej tym produktom i spróbujemy odpowiedzieć, dla kogo zostały stworzone.

Spis Treści

Ludzie kupują oczami!

Każdy, kto prowadzi biznes sprzedażowy, zdaje sobie sprawę z tego, że ludzie kupują oczami. Właśnie z tego względu bardzo istotne jest to, abyśmy w odpowiedni sposób eksponowali odzież swoim klientom. Nie wystarczy już tylko poukładać swoje produkty na półkach. W przypadku, gdy tak zrobimy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że klient je ominie. Lepszym rozwiązaniem jest powieszenie ich na stojakach na ubrania. Wówczas klient, zawsze będzie je miał w zasięgu swoich oczu, a oprócz tego będzie mógł je dotknąć oraz dokładnie zobaczyć.

stojaki na ubrania

Jakie stojaki na ubrania wybrać?

W przypadku, gdy chcemy zakupić stojaki na ubrania, musimy mięć jedną rzecz w głowie. Mianowicie wieszane na nich przedmioty posiadają znaczną wagę. Co za tym idzie, konstrukcja wieszaka musi być stabilna oraz trwała. Z tego względu powinniśmy szukać rozwiązań, który zostały wyprodukowane we Włoszech. Właśnie w tym kraju powstały pierwsze stojaki i od zawsze charakteryzowały się one wysoką jakością wykonania. Natomiast naszym zdaniem powinniście unikać produktów z niewiadomego źródła lub takich, które zostały wyprodukowane w krajach Azjatyckich. Niestety zawsze posiadają one problemy ze stabilnością a oprócz tego potrafią szybko się połamać.

Ludzie kupują oczami

Co można wieszać na stojakach na ubrania?

W asortymencie naszego sklepu niejednokrotnie posiadamy wiele rodzajów odzieży. Jest ich na tyle dużo, że myślimy, iż części z nich nie będziemy mogli powiesić na stojakach na ubrania. Dość często jest to błędne myślenie, ponieważ producenci zadbali o to, aby tak nie było. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią konstrukcję do naszych celów. Gdy to zrobimy będziemy mogli wieszać:

 • Wyroby ze skóry.
 • Swetry.
 • Garsonki.
 • Bieliznę damską i męską.
 • Apaszki.
 • Kurtki.
 • Bluzy.
 • Sukienki.
 • Garnitury.
 • Paski.
 • Płaszcze.

Zakup stojaka odzieżowego

Zakup stojaka odzieżowego

Rynek zalany jest wieloma modelami stojaków odzieżowych. Niestety z powodu tego mamy wiele problemów, ponieważ nie wiemy, jaki produkt w naszym przypadku się sprawdzi. Dlatego w celu uniknięcia błędnych zakupów warto udać się po poradę do specjalistów. Nie wątpliwie do tego grona zalicza się firma Doris. Sprzedaje ona już od ponad 10 lat wyposażanie sklepów odzieżowych. Więc możemy powiedzieć, że posiadają oni duże doświadczenie i na pewno wybiorą dla Was odpowiednie rozwiązania. My już dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze inne publikacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here