Gdzie tanio kupić opony do samochodu

Większość kierowców, wraz z nadejściem pierwszych mrozów oraz pierwszej odwilży, zaczyna w pośpiechu szukać nowych opon na nadchodzący sezon. Pośpiech zwykle nie jest najlepszym doradcą, ale w końcu nie powinno jeździć się na zimowych oponach w lecie, a na letnich w zimie. Jak więc ograniczyć sobie pole do poszukiwań opon i nabyć opony w atrakcyjnej cenie i z bezpiecznego źródła?

Sposobów jest wiele. Nasza redakcja podjęła się próby przeszukania polskiego Internetu w celu odnalezienia najlepszych sposobów na tani zakup opon do samochodu osobowego, ciężarowego i maszyny rolniczej. Poniżej prezentujemy nasze spostrzeżenia.

Marketplace motoryzacyjny WOOPauto

Naszym obserwacjom poddaliśmy bardzo szeroki obszar polskiego Internetu. Przeglądaliśmy sklepy internetowe, fora, serwisy ogłoszeniowe, blogi – dosłownie wszystko, aby w pierwszej kolejności znaleźć informacje na temat tego, gdzie Internauci polecają dokonywać zakupów opon do pojazdów mechanicznych. W dalszej kolejności weryfikowaliśmy istnienie wskazanych miejsc, testowaliśmy funkcjonalność serwisów oraz oczywiście zwracaliśmy baczną uwagę na ceny. W końcu to kryterium ceny jest jednym z decydujących elementów podczas zakupu produktów w Internecie, w tym także i opon.

Z naszych obserwacji wynika, iż najchętniej polecaną platformą, na której można tanio kupić opony do samochodu, jest marketplace motoryzacyjny WOOPauto. Funkcjonuje on pod adresem domenowym woopauto.com. Jest to polska platforma sprzedażowa utworzona i zarządzana przez wieluńską spółkę WOOP Automotive.

WOOPauto działa nieprzerwanie od 2018 roku. Początkowo uboga funkcjonalność serwisu, z każdym kolejnym miesiącem była rozbudowywana i udoskonalana. Wraz z rozwojem platformy rosła liczba sprzedawców i tym samym dostępnych produktów. Większa konkurencja przekładała się niższe ceny, atrakcyjniejsze promocje, wdrażanie bezpłatnych dostaw zamówień oraz ich realizacje jeszcze w tym samym dniu. To bardzo spodobało się użytkownikom WOOP’a.

Korzyści z zakupu opon na WOOPauto.com

Zdaniem Internautów, korzyści z korzystania z marketplace branży automotive WOOPauto.com jest bardzo wiele. Wśród najczęściej wymienianych należy wskazać między innymi:

  • ogromny asortyment (można tu kupić nawet opony do traktora niszowych producentów),
  • szybkie działanie platformy,
  • gwarancja bezpieczeństwa poprzez dwustronną weryfikację tożsamości (sprawdzany jest zarówno sprzedawca, jak i kupujący),
  • najniższe ceny opon na rynku,
  • zakup opon bezpośrednio od producentów, dystrybutorów lub głównych importerów,
  • bezpłatny transport (część sprzedawców oferuje realizację przesyłki własnym transportem).

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż na platformie WOOPauto prezentowane są wyłącznie dostępne produkty. Jest ich już kilka milionów, a ich liczba z każdym kolejnym miesiącem rośnie coraz szybciej.

Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu opon ze sprawdzonego źródła, w krótszym czasie i po znacznie atrakcyjniejszej cenie. Ta wynika z ograniczenia liczby pośredników do minimum.

Co odróżnia WOOPauto od sklepu internetowego?

Wśród wielu informacji znalezionych w Internecie można dostrzec pewien trend. Nie każdy użytkownik sieci wie czym jest marketplace motoryzacyjny WOOPauto i co go odróżnia od typowego sklepu internetowego. Postanowiliśmy pokusić się o znalezienie odpowiedzi również i na to pytanie.

Otóż marketplace branży automotive WOOPauto.com odróżnia od sklepów internetowych między innymi fakt, iż sklep internetowy prowadzi jeden sprzedawca. Nie konkuruje on z nikim. Ustala sobie sam ceny i prowadząc różnego rodzaju mniej lub bardziej udane kampanie reklamowe, zachęca Internautów do jego odwiedzenia i skorzystania z oferty.

Na WOOPauto jest nieco inaczej. W marketplace motoryzacyjnym WOOPauto, pośród tysięcy kategorii, swoją ofertę prezentuje znacznie więcej sprzedawców. Jest więc znacznie większa szansa na to, że uda znaleźć się w tym miejscu nawet trudno dostępny asortyment. Ponad to każdy produkt dostępny jest od sprawdzonego sprzedawcy. Nie ma więc bowiem ryzyka zapłacenia za coś, czego nie otrzyma się.

Różnic jest znacznie więcej. Naszym zdaniem najlepiej przekonać się o tym osobiście odwiedzając stronę: https://woopauto.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here