Gustowne prezenty dla Kawalera

Wieczór kawalerski to prawdziwe przeżycie nie tylko dla samego przyszłego Pana Młodego, ale i dla jego najlepszych przyjaciół, którzy żegnają wraz z nim „wolność” i życie w pojedynkę. Ostatnia zabawa musi więc być niezapomniana i obfitować w niezwykłe atrakcje. Jedną z takich atrakcji będzie na pewno oryginalny prezent, który może zostać wykonany własnoręcznie lub kupiony już gotowy.

Spis Treści

Jak wybrać prezent na wieczór kawalerski?

Prezenty na Wieczór Kawalerski powinny być oryginalne i wesołe. Jak kupić trafiony prezent? Przede wszystkim należy posiłkować się znajomością gustu przyjaciela, a kto powinien wiedzieć, co l8ubi najlepszy kumpel, jak nie jego przyjaciel? Druga zasada to określenie sumy pieniędzy, którą chcemy wydać na prezent. Nie zawsze prezent musi być drogi, ale na Prezenty na Wieczór Kawalerski nie powinno się oszczędzać – przecież taka impreza trafia się jeden raz w życiu, a po drug8ie to przecież przyjaciel będzie się żenić! Warto jednak, zanim wprowadzi się w życie swój pomysł, zorientować się w cenach. Różnica pomiędzy wynajęciem dla kumpla striptizerki, a kupnem paczki prezerwatyw lub kubka z wesołym nadrukiem czy jakiegoś ciekawego gadżetu o zabarwieniu erotycznym, jest znaczna.

Drażnienie lwa

Prezenty na Wieczór Kawalerski z założenia powinny być bardzo wesołe, ale na pewno nie wulgarne. Nie można więc jednak przekroczyć pewnego subtelnego progu. Bo to, co nam wyda się zabawne, dla kupla nie musi już takie być. Wyznaczmy więc pewne granice drażnienia się z przyjacielem. Drażnić lwa można, ale nie chcemy przeżyć jego ataku? Wieczór kawalerski to sytuacja, która z zasady musi obfitować w żarty z przyszłego małżeństwa. Ale pamiętaj! Możesz do woli żartować z kumpla, jego późniejszego pożycia małżeńskiego, jednak nie dotykaj w żadnym wypadku narzeczonej! Tobie nie musi się jego przyszła zona podobać. Kumpel może się więc śmiertelnie obrazić lub poczuć bardzo nieswojo, a takich sytuacji należy unikać jak ognia, więc…

Nie ryzykuj, ale…

Kup jakiś śmieszny prezent lub wykonaj go samodzielnie. Kumpel będzie zadowolony z nietypowych gadżetów, które na pewno zostawi sobie na pamiątkę. Może to być śmieszna koszulka, gadżet z sex-shopu typu dmuchana lalka lub lizaki na przykład w kształcie piersi. Popularne są także prezenty z przeżyć ekstremalnych takich jak lot szybowcem czy skok ze spadochronem. Jeśli jednak wiesz, że kumpel nie jest drażliwy na punkcie swojej dziewczyny, a dziewczyna ma poczucie humoru możesz mu zrobić oryginalny prezent w postaci koszulki z nadrukowanym jej zdjęciem w serduszku lub na przykład z wielkim czerwonym krzyżykiem i podpisem „trafiony – zatopiony”.

Prezent – rozrywka

Nie zawsze popularne tancerki lub striptizerki będą dobrym prezentem. Lepszym może okazać się na przykład występ zespołu karaoke, magika lub satyryka. Jednak dla twojego przyjaciela będzie liczył się już sam fakt zorganizowania dla niego wieczoru kawalerskiego, zapewnienie mu odpowiedniej dawki rozrywki i świetnych atrakcji. Prezenty są tutaj po prostu bardzo miłym dodatkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here