szpilki

Prawie każdej kobiecie zdarzyło się kupić buty, z którymi połączyła je miłość od pierwszego wejrzenia, a później z różnych przyczyn szybko wylądowały na dnie szafy. Najczęściej takie obuwnicze historie dotyczą szpilek, które często są jednocześnie ulubionymi i znienawidzonymi butami. Sprawdź, czym kierować się podczas poszukiwań idealnych szpilek.

Wygoda na pierwszym miejscu

Nawet najpiękniejsze szpilki raczej nie doczekają się ponownego wyjścia z domu, jeśli będą niemiłosiernie obcierać stopy oraz powodować ból przy każdym kroku. Z tego powodu w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na wygodę tego rodzaju obuwia. Najlepszym wyborem na pewno będą zawsze wysokiej jakości szpilki znanych marek, które można znaleźć na stronie https://markoweobuwie.com.pl/buty-damskie-12.

Dobry gatunek materiału, odpowiednie wyprofilowanie i dbałość o szczegóły ze strony najlepszych producentów sprawiają, że w niektórych butach na obcasie można naprawdę przetańczyć całą noc. Najlepiej zdecydować się na skórzane szpilki, które idealnie dopasują się do kształtu stopy i raczej nie spowodują powstania otarć i pęcherzy. Warto również zwrócić uwagę na podeszwę, która powinna zapobiegać poślizgnięciom i przypadkowym upadkom.

Dopasowanie do garderoby

Idealne szpilki zdecydowanie muszą pasować do stylizacji, z którymi mają być łączone. Dopasowanie do ubrań sprawi, że zarówno buty, jak i sukienka czy też kostium będą wyglądały jeszcze piękniej. W szafie na pewno warto mieć kilka uniwersalnych par, które pasują do dosłownie wszystkiego. Do tej kategorii można zaliczyć buty w kolorze czarnym, beżowym, szarym i białym. Niekiedy może również sprawdzić się czerwień.

Jeśli jednak w garderobie kobiety nie brakuje kolorowych stylizacji, to można oczywiście nieco zaszaleć i postawić na szpilki z wężową skórą lub w nietypowym odcieniu np. malinowym, żółtym lub zielonym. W ostatnich sezonach niemałą karierę zrobiły przezroczyste modele, których spory wybór czeka w sklepie Markoweobuwie.com.pl. W przypadku wielkich wyjść i wystrzałowych imprez można postawić na błyszczące szpilki w kolorze srebra lub złota.

Odpowiednia wysokość obcasów

Kluczem do dobrego wyglądu w szpilkach niezmiennie pozostaje zachowanie rozsądku w dopasowaniu wysokości obcasów. Kilkunastocentymetrowa, cienka szpilka jest raczej zarezerwowana dla wysokich, szczupłych pań, które na dodatek potrafią chodzić w tak wysokich butach. Sporo ostrożności należy zachować zwłaszcza w przypadku szpilek na platformie, które mogą wyglądać dość wulgarnie, jeśli obcas będzie zbyt wysoki.

Niższe panie powinny sięgać raczej po szpilki średniej wysokości, które dodadzą im kilku centymetrów, wyszczuplą optycznie sylwetkę i jednocześnie nie zaburzą przy tym proporcji. Podczas zakupów na pewno warto wziąć pod uwagę swoje doświadczenie i umiejętności w chodzeniu w butach na obcasie. Nawet kobieta z figurą modelki nie będzie wyglądać dobrze, jeśli nie będzie umiała poruszać się w szpilkach.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala21/domains/e-warsaw.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here