Ile GB wystarczy do obejrzenia filmu

Jesteś prawdziwym kinomanem, który każdą wolną chwilę najchętniej przeznaczałby na oglądanie filmów i seriali? Za sprawą internetu mobilnego w T-Mobile możesz swobodnie korzystać z Netflixa czy innych platform streamingowych gdzie i kiedy tylko chcesz! W domu, w autobusie lub podczas weekendowego wypoczynku poza miastem – ulubiona rozrywka jest na wyciągnięcie Twoich rąk. Jaki pakiet wybrać, by mieć pewność, że nie zabraknie Ci internetu w trakcie oglądania filmów?

Spis Treści

Internet mobilny dla miłośników kina – dobierz pakiet na miarę swoich potrzeb

Zastanawiasz się czy internet mobilny jest dobrym pomysłem dla osób, które wolny czas najchętniej przeznaczają na oglądanie filmów i seriali? Odsuń wątpliwości na bok – internet mobilny jak najbardziej świetnie sprawdzi się również w takim przypadku. Pakiet gigabajtów należy jednak dobrać odpowiednio do swoich potrzeb – niektórzy bowiem zużywają zaledwie kilka GB w ciągu miesiąca, podczas gdy inni muszą mieć przynajmniej 30-40 GB w zapasie, by zyskać pewność, że będą mogli obejrzeć tyle filmów, ile tylko będą chcieli.

Skorzystaj z oferty internetu mobilnego w T-Mobile i wybierz pakiet odpowiedni do swoich potrzeb. Do wyboru masz 3 pakiety: 40 GB za 20 zł, 60 GB za 30 zł i 100 GB za 40 zł. Wybierz ten, który najlepiej odpowie na Twoje filmowe potrzeby!

Ile internetu mobilnego potrzeba do oglądania filmów?

Gigabajty dostępne w ramach poszczególnych pakietów niewiele Ci mówią i wciąż nie wiesz, który pakiet wybrać? W podjęciu decyzji, może pomóc Ci nasz prosty przelicznik. Dla ułatwienia, możesz przyjąć, że 20 GB internetu, powinno wystarczyć Ci na:

  • steamowanie lub pobranie około 40 godzin filmów w jakości SD;
  • steamowanie lub pobranie około 10 godzin filmów w jakości HD.

Jeśli lubisz korzystać z internetu również w innych celach, pamiętaj, że 20 GB pozwoli Ci na:

  • załadowanie około 12 tysięcy stron internetowych;
  • wysłanie około 40 tysięcy maili z załącznikami;
  • steamowanie lub pobranie aż 4 tysięcy utworów muzycznych;
  • ponad 25 dni nieprzerwanych rozmów na Skype;
  • ponad 80 godzin rozmów wideo.

Im większy pakiet internetu kupisz, tym możesz pozwolić sobie na więcej rozmaitych aktywności w sieci! Nie pozwól, by cokolwiek Cię ograniczało. Korzystaj z internetu mobilnego zawsze wtedy i zawsze tam, gdzie masz na to ochotę. W domu, w parku, w drodze do pracy czy w ulubionej kawiarni!

Materiał partnera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here