Jak wybrać odpowiednią salę weselną w Lublinie

Przygotowania do wesela najlepiej jest rozpocząć od ustalenia konkretnej daty ślubu i wynajęcia sali weselnej. Mimo tego, że wesela są uroczystościami dość kosztownymi, to jednak nie warto na tym wyjątkowym wydarzeniu oszczędzać, ponieważ jest to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu zakochanych.

Spis Treści

Czym się kierować przy wyborze sali weselnej w Lublinie?

Pierwsze, na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze sali weselnej to lokalizacja. Należy dokładnie zorientować się, w jakiej odległości znajduje się dom weselny od urzędu stanu cywilnego oraz od kościoła. Niektórzy preferują miejsca z dala od dużych miast, ale wtedy trzeba pamiętać o tym, aby zapewnić wszystkim gościom transport z kościoła na wesele. Dobrym pomysłem jest lokal usytuowany w centrum miasta, ponieważ w takim przypadku zazwyczaj znajduje się niedaleko od kościoła, więc wszyscy uczestnicy mogą przespacerować się kilkadziesiąt metrów do wyznaczonego punktu, gdzie odbędzie się wesele.

Wielkość i wyposażenie sali weselnej to kolejny ważny punkt, na który należy zwrócić szczególną uwagę. Najlepiej jest sporządzić listę gości i na tej podstawie zdecydować się na konkretną salę weselną w Lublinie. Podczas przeglądania sal dobrze jest zwrócić uwagę na wielkość parkietu do tańczenia, dekoracje, aranżacje stołów, miejsce przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz strefę dla kamerzysty i orkiestry.

Dodatkowe udogodnienia w domu weselnym

Kiedy mamy do wyboru wiele pięknych miejsc na imprezę weselną w Lublinie, to o wyborze najczęściej decydują dodatkowe udogodnienia. Warto więc zwrócić uwagę czy sala jest klimatyzowana, jak wygląda baza noclegowa oraz czy dla gości dojeżdżających własnym autem będzie miejsce parkingowe.

Dopiero na sam koniec należy dokładnie przeczytać umowę, podpisać ją oraz wpłacić zaliczkę. Trzeba także sprawdzić, czy w opłacie znajduje się tzw. korkowe, czyli opłata za wniesienie własnego alkoholu.

Sprawdzonym i często wybieranym miejscem w Lublinie jest https://www.zajazdgoscinny.pl. Pracują tam doświadczeni specjaliści, którzy doskonale wiedzą jak zorganizować świetne wesele. W ten sposób zarówno para młoda, jak i zaproszeni goście będą bawić się w cudownej atmosferze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here