maszyny spożywcze i masarskie

Prowadzisz zakład zajmujący się przetwórstwem żywności? Produkujesz wysokiej jakości wędliny i inne wyroby mięsne? Zapewne potrzebujesz do tego najwyższej jakości, niezawodnego sprzętu – firma ERY food Machinery posiada sprzęt, który sprawdzi się znakomicie w każdym rodzaju działalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Spis Treści

Nowe i używane maszyny dla przemysłu spożywczego

ERY food Machinery od wielu lat dostarcza na rynek niezawodne urządzenia, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany najwyższej jakości maszynami, powinieneś zaznajomić się z naszą szeroką ofertą. Znajdziesz u nasz sprzęt pochodzący od zaufanych i cenionych w branży producentów takich jak Nowicki, Vemag, Multivac czy Marel. To firmy, które dbają o każdy detal, dzięki czemu urządzenia pomogą Ci podnieść jakość działania Twojego zakładu, przyspieszając produkcję oraz zapewniając pełen komfort pracy osobom u Ciebie zatrudnionym. W naszej ofercie znajdziesz między innymi: 

  • masownice próżniowe,  
  • wilki masarskie,
  • mieszałki,
  • kutry masarskie,
  • nadziewarki próżniowe,
  • krajalnice,
  • pakowarki próżniowe,

Nawet wybierając używane modele, dostaniesz wydajną maszynę na wiele lat. Wszystko dzięki starannemu serwisowaniu i selekcji oraz precyzyjnej pielęgnacji. Dajemy Ci gwarancję, że otrzymasz sprzęt, który nie odstaje jakością od nowych urządzeń, za to w bardzo przystępnych cenach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując korzystną formę zakupu a także pomoc w finansowaniu w formie leasingu lub kredytu.

Kutry masarskie – idealne do przygotowania mocno rozdrobnionego farszu

Jednym z urządzeń, które znajdziesz w naszym asortymencie, są profesjonalne kutry masarskie, które okażą się niezastąpione podczas procesów produkcji wędlin i różnego rodzaju pasztetów, prawie wszystkich zadań związanych z produkcją mas mięsnych do kiełbas, drobnych pasztetów, puree i podobnych i gładkich produktów w przemyśle mięsnym i dań gotowych. Przeznaczone są bowiem do przygotowywania farszu mocno rozdrobnionego, o wysokich parametrach wiązania masy.

Kutry masarskie oferowane przez ERY Food Machinery wykonane zostały ze stali nierdzewnej dbałością o każdy detal, dzięki czemu wyróżniają się niezwykłą niezawodnością i solidnością. Różnorodność jeżeli chodzi o moc i wielkość sprawia, że takie urządzenia doskonałe sprawdzą się w dużych zakładach przetwórstwa mięsnego i zakładach garmażeryjnych, a także w hotelach hoteli czy ekskluzywnych restauracjach

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie, w której znajdziesz najlepsze maszyny spożywcze i masarskie dostępne na rynku. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami – z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące konkretnych maszyn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here