Menopauza a utrata włosów

Jak informują eksperci, nierzadkim zjawiskiem jest pojawienie się znacznych problemów z nadmiernie wypadającymi czy też przerzedzającymi się włosami u przedstawicielek płci pięknej w okresie menopauzy. To właśnie wtedy w organizmie kobiet zachodzą daleko idące zmiany hormonalne, które mogą sprawiać, że do cebulek włosowych nie są dostarczane wystarczające ilości mikroelementów i substancji odżywczych, a same włosy stają się znacznie cieńsze, bardziej łamliwe oraz bardziej matowe niż miało to miejsce jeszcze do niedawna.

Jeżeli nie chcą Państwo pozwolić, aby problemy z łysieniem przejęły kontrolę nad Państwa życiem, serdecznie zachęcamy do możliwie jak najszybszego odwiedzenia trychologa lub dermotrychologa, którzy to bazując na analizie Państwa stanu zdrowia, przyzwyczajeń żywieniowych, stylu życia, a przede wszystkim – kondycji włosów oraz skóry głowy, będą w stanie zalecić najodpowiedniejszą terapię ściśle związaną z wykorzystaniem najwyższej jakości środków kosmetycznych czy pielęgnacyjnych.

Zapewne jednakże zdają Państwo sobie sprawę, że leczenie takie może nieco potrwać – w zależności od pacjenta kuracja rozciąga się bowiem na okres od pół do półtora roku. Co zrobić, aby w tym czasie móc bez jakichkolwiek obaw uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych czy po prostu spotykać się ze znajomymi? Ze swojej strony pragniemy zaproponować nabycie w naszym salonie perukarski http://perukikatowice.pl  najwyższej jakości peruki naturalnej lub wykonanej z włosa syntetycznego, dzięki której będą Państwo w stanie zamaskować wszelkie niedoskonałości  a także ponownie poczuć się pięknie i młodo w swojej skórze. Wyroby tego typu nie tylko nie wydrenują Państwa domowego budżetu, ale także cechują się ponadprzeciętną żywotnością, dzięki czemu będą one mogły być użytkowane przez długie miesiące bez konieczności ich wymiany na nowe wyroby. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się jakie peruki są w chwili obecnej najmodniejsze oraz zasięgnąć porady odnośnie tego w jaki sposób należy je prawidłowo pielęgnować i konserwować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here