Najciekawsze zestawy e-papierosów

0
1121

E-papierosy są coraz modniejszą formą palenia. Sięgają po nie zarówno osoby, które kiedyś korzystały z klasycznych papierosów, jak i ci, którzy nigdy wcześniej nie palili. Z tego względu na rynku pojawia się coraz więcej ciekawych propozycji zestawów e-papierosów, dostosowanych do potrzeb różnych grup palaczy. Poznajmy trzy z nich.

Nowoczesny zestaw z wyświetlaczem LED

Miłośnicy elektrochemicznych gadżetów będą wątpienia powinni zainteresować się nowoczesnym e-papierosem Geekvape Aegis X z atomizerem Zeus Subohm Tank. Odznacza się przede wszystkim niesamowitym wyglądem, który bez wątpienia wzbudzi podziw innych miłośników e-palenia. Wszystko dzięki 2,4-calowemu wyświetlaczowi oraz dobranej pod względem kolorystycznym atomizerowi, które w połączeniu z minimalistycznym kształtem urządzenia pozwoliły na uzyskanie prawdziwej nowoczesnej perfekcji. To stylowy gadżet, który sprawdzi się zarówno w rękach mężczyzn, jak i kobiet.

Dodatkowymi jego zaletami są odporność na kurz, wodę i wstrząsy, które to ceny sprawiają, że idealnie sprawdzi się nawet w trudniejszych warunkach. Idealnie sprawdzi się między innymi podczas wycieczek, gdzie nawet niespodziewany deszcz czy wiatr niosący ze sobą pył nie przerwą jego pracy.

Mały i poręczny, idealny do damskiej torebki

Kobiety, które chciałyby zamienić paczkę papierosów na nowoczesny e-papieros, ale jednocześnie obawiają się tego, że urządzenie nie zmieści się do maleńkiej, eleganckiej torebki, mogą poczuć się spokojnie, wybierając zestaw Smok Stick Prince. Znajduje się w nim niezwykle poręczny, wręcz filigranowy e-papieros, który na pewno nie zajmie wiele miejsca.

Jego wygląd także przykuwa uwagę. Posiada klasyczny kształt z rzeźbioną podstawą baterii i sześciokątnym przyciskiem, co nadaje mu eleganckiego charakteru. Na uwagę zasługuje także szeroka gama kolorystyczna: każdy znajdzie tu barwę idealną dla siebie.

Niezastąpiony pod z funkcją zegarka

Ciekawym rozwiązaniem, oferowanym od pewnego czasu przez producentów e-papierosów, są pody. Są to urządzenia najnowszej generacji, przeznaczone w szczególności dla osób aktywnych, które oczekują małych rozmiarów oraz wagi, przy jednoczesnej wielkiej funkcjonalności.

Jednym z naszych ulubieńców stał się miniaturowy pod z funkcją zegarka: Uwell Amulet Pod. Posiada bardzo kompaktowy rozmiar i jest niezwykle poręczny, zwłaszcza dzięki swojej drugiej funkcji. Pozwala na palenie niemal dosłownie w biegu. Jego ogromną zaletą jest niezwykle szybki czas ładowania, a także wydajność baterii wykorzystywanej do wytwarzania dymu. To unikatowy gadżet, który na pewno docenią wszyscy miłośnicy e-papierosów, którzy jednocześnie chcieliby uwolnić się od klasycznych urządzeń. 

Artykuł powstał przy współpracy z LQD – sklepem internetowym i siecią sklepów stacjonarnych z asortymentem dla e-palaczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here