Pajacyk niemowlęcy

Garderoba niemowlęca jest jednym z wielu aspektów, jakie należy przygotować jeszcze przed narodzinami dziecka. Nie jest to łatwa sprawa, gdyż ubranka na takiego maluszka muszą być wygodne i dobrej jakości. Przez lata mamy testowały wiele możliwości ubioru swoich maluszków, dlatego wyrobiły się już pewne standardy dla przyszłych mam.

Malutkie dzieci są wyjątkowo drażliwe na przebieranie. Dlatego im mniej ubranek, tym bobas jest grzeczniejszy przy tej czynności. Idealnym ubrankiem jest więc pajac niemowlęcy. Jest to połączenie skarpetek, spodenek i bluzeczki dla dziecka w jedno. Pajacyki dla niemowląt w tych czasach produkowane są w różnorodnych kolorach i kombinacjach, przez co każda mama może znaleźć coś dla swojego malucha.

Zalety pajacyków niemowlęcych

Oprócz komfortu dla dziecka i szybszego zakładania ubranek, pajacyk niemowlęcy ułatwia rodzicom przebieranie maluszka. Większość posiada zapinki od wewnętrznej strony nóżek dziecka, tak aby nie trzeba było rozbierać niemowlaka. Wystarczy jedynie podciągnąć kawałek pajacyka. A jak każda mama wie, im mniej rozbierania, tym szczęśliwsze dziecko.

Poza ułatwieniem pod względem komfortu, pajacyki są również tańszą alternatywą. Zamiast wydawać pieniądze na kilka części garderoby, zaopatrzymy się w jedno wielofunkcyjne. Inwestowanie dużej ilości pieniędzy w ubranka dla niemowlaka nie ma sensu, ponieważ po miesiącu większość z nich będzie już za mała. Dzieci rosną bardzo szybko, ale ubrania niestety nie. Sklepy oferują również pajacyki z możliwością regulacji szelek w górnej części ubranka. Ta opcja sprawdza się idealnie w ciepłe dni, kiedy dziecko nie potrzebuje długiego rękawka. Jednak na zimniejsze dni polecane są ciepłe, polarowe lub bawełniane pajace, pod które można założyć dodatkowe body albo otulić ciepłym kocykiem. Wszystko zależy od temperatury, jaka dziecko aktualnie potrzebuje.

Pajacyki to zdecydowanie jeden z najlepszych wyborów jak chodzi o kompletowanie garderoby niemowlaka. Żadna mama na pewno się nie zawiedzie i będzie zadowolona z komfortu dla swojego dziecka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here