praktyczny prezent dla męża
fot. unsplash

Praktyczny prezent dla męża wcale nie musi być nudny! Wiele może podpowiedzieć Ci to, czym na co dzień zajmuje się Twój ukochany i jakie ma hobby. Nie musisz także wydawać dużo pieniędzy na to, aby spełnić małe marzenia męża. Wszystko zależy od Twojej kreatywności! Jeśli jednak nie masz pomysłu na to, co kupić, zainspiruj się tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy i zaskocz swoją drugą połówkę. A może sama podzielisz się z nami swoimi pomysłami?

Spis Treści

Praktyczny prezent dla męża

Na pewno w głowie u wielu z Was od razu pojawia się myśl, że jeśli chodzi o podarunki z serii ‚przydatne’, to na pewno chodzi o młotek, wiertarkę lub drabinę. Bynajmniej! Można kupić wiele innych rzeczy, które w gruncie rzeczy będą miały charakter praktyczny, ale nie będą kojarzyć się tak stereotypowo. Co w takim razie można kupić? Propozycje, którymi się z Wami podzielimy, mogą także sprawdzić się w sytuacji, gdy nie wiesz, jaki prezent dla taty na święta sprawdzi się najlepiej. Co jeszcze jest ważne? Nie musisz wydawać dużo pieniędzy, aby sprawić komuś przyjemność. Prezent do 20 złotych może wywołać uśmiech na twarzy Twojego męża tak samo jak coś drogiego. Nie to jest ważne w tradycji wręczania prezentów.

niebieski prezent zapakowany w czerwoną wstążkę obok kwiatka doniczkowego
fot. unsplash

Coś dla fana sportu

Jeśli Twój mężczyzna ostatnio trenuje więcej niż myślałaś, być może to dobra okazja do tego, aby sprezentować mu coś związanego z aktywnością. Może to być profesjonalna mata do ćwiczeń, piankowy roller lub zegarek, który mierzy tętno. Jak zapakować prezent, który nie jest dużych rozmiarów? Ostatnio bardzo popularne stało się pakowanie prezentów w taki sposób, który w żaden sposób nie wskazuje na to, co może kryć się pod ozdobnym papierem. W sieci można spotkać zdjęcia, z których wynikać mogłoby, że obdarowana osoba dostanie deskę do krojenia, a okazywało się, że był to… telefon 🙂

Pracownik roku

Jeśli Twój mąż spędza dużo czasu przy komputerze, możesz umilić mu te chwile. Trafionym prezentem dla kogoś takiego będzie ergonomiczna klawiatura, która ponadto będzie pasować do biurka. Możesz także wydać nieco więcej pieniędzy i kupić mężowi fotel, który sprawi, że będzie mu się wygodniej pracować. Oczywiście nie bujany 😉

Największy meloman, jakiego znasz

Myślisz sobie, że taka osoba ma wszystko? Otóż nie! Możesz kupić dobre słuchawki. Może to być także gramofon i zestaw płyt winylowych z ukochanymi wykonawcami. Zapewniamy Cię, że z tego prezentu ucieszy się każda osoba, dla której muzyka w życiu zajmuje szczególne miejsce.

czarne eleganckie buty obok krawata i niebieskich ozdobnych torebek
fot. unsplash

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here