Rzemieślnicza palarnia kawa

Nawet początkujący kawosz jest w stanie odróżnić kawę dobrej lub złej jakości. Polacy coraz chętniej piją kawy nawet trzy razy dziennie. Ulubioną naszą kawą jest mocna w smaku o intensywnym zapachu. Etno Cafe pali, mieli, warzy i serwuje kawę, która jest znana w całej Polsce dzięki licznym sieciom kawiarni.  Mimo, iż kawa znana jest każdemu, potrafi zaskoczyć swoim bogactwem aromatów.

Spis Treści

Kawa rzemieślnicza od Etno Cafe

W Etno Cafe znajdziesz kawy do ekspresu kolbowego, ciśnieniowego lub do kawiarki i french pressa z wysokiej jakości kawy, która jest palona we własnej palarni. Dzięki temu możesz rozkoszować się smakiem swojej ulubionej kawy w domu lub w wybranej kawiarni, m.in. kawiarnia Etno Cafe we Wrocławiu lub w Warszawie. Świeżo palona kawa pochodzi z rzemieślniczej palarni we Wrocławiu i jest dedykowana pod alternatywne metody parzenia kawy. Do wyboru masz różne poziomu kwasowości, słodkości i goryczy, a także stopnie palenia. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://etnocafe.pl/kawa.

Przy metodach parzenia kawy warto wspomnieć o ziarnach. Chcąc uzyskać pełny aromat kawy, ziarna muszą być dobrej jakości . Będzie to miało wpływ na intensywniejszy i wyraźniejszy aromat kawy. Zwróćmy zatem uwagę na ich wygląd. To, co charakteryzuje świeże ziarna to ich pełna wielkość i lekko błyszczące ziarenka.

Etno Cafe posiada ziarna z własnej palarni kawy, które serwuje w kawiarniach znajdujących się w całej Polsce. Największa ich ilość znajduję się w stolicy Dolnego Śląska. Kawiarnie we Wrocławiu cieszą się niezmierną popularnością i odwiedzane są przez miłośników kaw w siedmiu lokalizacjach. Dokładny ich rozkład znajdziesz pod adresem https://etnocafe.pl/kawiarnie.

Dlaczego warto odwiedzić kawiarnię Etno Cafe?

Etno Cafe jest największą Polską siecią kawiarni znajdujących się w naszym kraju. Marka ta obecna jest na rynku od przeszło 9 lat. Obecnie Etno Cafe to szeroki koncept kawowy, w które w skład wchodzą palarnia kawy Wrocław, browar kawowy oraz sieć kawiarni.  Kawa Wroasters jest krótką, limitowaną serią kawy dla osób, które lubią eksperymentować. Kawa od Etno Cafe zachwyca swoim aromatem i z pewnością przypadnie do gustu każdemu, który jej spróbuje.

Etno Cafe to rzemieślnicza palarnia kawy, która poświęca dużo uwagi na uzyskanie najlepszych aromatów kawy. Kawy wypalane są w procesie mistrzowskiego palenia z naturalnych ziaren przez najlepszych specjalistów. Cała aranżacja kawiarni Etno Cafe jest pełna radości i spokoju, co jeszcze bardziej zachęca do skosztowania przepysznych kaw z parzonych ziaren.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here