zajęć plastycznych

W tym sklepie odnajdą się przedstawiciele różnych technik malarskich, rysunku, rzeźby, decoupage, kaligrafii, modelarstwa, grafiki warsztatowej oraz mix mediów. Jest to centrum zaopatrzeniowe zarówno dla zawodowych plastyków, jak i osób, które posiadają artystyczne hobby. Można tutaj nabyć produkty potrzebne do wykonania danego dzieła, jak i wyroby służące do wyposażenia warsztatu. To także dobre miejsce dla tych, którzy szukają sprawdzonego prezentu.

Farby, pędzle, papiery

Sklep Maluje.pl to prawdziwa kopalnia artykułów plastycznych. Katalog produktów obejmuje taki asortyment jak:

 • farby, w tym farby akrylowe, olejne, akwarelowe, gwasze, plakatowe, tempery, żywice artystyczne, farby graficzne, farby architektoniczne, pigmenty malarskie,
 • masy rzeźbiarskie,
 • akcesoria malarskie, takie jak na przykład: pędzle (do akrylu, do oleju, akwarelowe, do pasteli), pisaki pędzelkowe, szpachelki malarskie,
 • podobrazia i podkłady, czyli podobrazia malarskie, podkłady płytowe, płótno w roli, krosna malarskie, płyty piankowe,
 • artykuły do kaligrafii i rysunku: markery, pisaki kaligraficzne, tusze, ołówki, węgiel, kredki, pastele, długopisy, rapidografy,
 • papiery i bloki, a wśród nich: arkusze, bloki, rolki, papiery do druku, papiery specjalistyczne, tektury.

Sprzedawca dba oto, aby w ofercie znajdowały się wyroby najlepszych producentów. Dlatego bez problemu można tu nabyć produkty takich firm jak: Winsor&Newton, Royal Talents, ShinHan Art, Golden, Escoda, Roman Szmal Art, Speedball, Schmincke i wielu innych. Troszczy się także oto, aby na bieżąco wprowadzać nowości produktowe.

Wyposażenie pracowni

Kompleksowe podejście do obsługi osób zajmujących się plastyką potwierdza również fakt, bogatej oferty wyposażenia pracowni. Każdy przedstawiciel sztuk plastycznych może się tu zaopatrzyć w najróżniejsze produkty. W sprzedaży są między innymi:

 • oświetlenie pracowni,
 • sztalugi malarskie o różnym zastosowaniu (na przykład: stołowe, plenerowe, z podstawą, na trójnogu),
 • pojemniki do przechowywania,
 • palety i naczynia,
 • narzędzia do cięcia,
 • inne narzędzia, w tym: moździerze lub szczypce do naciągania płótna.

Dostępne w sprzedaży oświetlenie charakteryzuje się niezwykłą różnorodnością. W opcji są lampy wolnostojące, lampy do zawieszenia na sztaludze, lampy z klipsem, lampy stołowe, podświetlarki artystyczne, lampy podłogowe, lampy z lupą. Większość modeli posiada funkcję regulacji. Co istotne, w sklepie można zamówić także świetlówki lub żarówki, akumulatory do lamp, a nawet dodatkowe soczewki do lampy z lupą.   

Zestawy prezentowe dla artystów

Sklep Maluje.pl przygotował także ofertę dla osób poszukujących atrakcyjnych prezentów dla artystów. I to zarówno dla tych wykwalifikowanych, jak i rozpoczynających przygodę ze sztuką. Tę pierwszą grupę osób na pewno uszczęśliwią zestawy narzędzi zapakowane w gustowne opakowania. W opcji są komplety najlepszego gatunku pędzli, pisaków kaligraficznych, zestawy szkicowe w eleganckim etui ze sztucznej skóry lub profesjonalne komplety kaligraficzne.

Natomiast trafionym prezentem dla młodych adeptów są gotowe zestawy olejne, akwarelowe lub pastelowe. Wysokiej jakości produkty ułatwiają i uprzyjemniają poznawanie danej techniki plastycznej. Sklep oferuje również możliwość zakupu bonu podarunkowego. Dzięki temu każdy artysta będzie mógł samodzielnie wybrać potrzebne mu akcesoria.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here