Tablice manipulacyjne Foxy Family

Radość i zaangażowanie, widoczne w oczach dziecka to najpiękniejszy prezent od losu. Tablice manipulacyjne Foxy Family wywołują uśmiech, który tak chcemy oglądać. Czy wiesz, czym są tablice manipulacyjne dla dzieci i co sprawia, że cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem małych odkrywców?

Spis Treści

Tablice manipulacyjne Foxy Family-co sprawia, że są tak atrakcyjne?

Gustowne tablice manipulacyjne Foxy Family są dużymi planszami, przygotowanymi z pomocą motywów zwierzęcych. Najmłodsi uwielbiają zwierzęta, których poznawanie wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji. Żyrafa, miś koala, lisek, lew i słoń… W kolekcji tablic manipulacyjnych Foxy Family mają swoje szczególne miejsce. Wykonana z bezpiecznej, certyfikowanej sklejki liściastej tablica manipulacyjna w kształcie zwierzątka posiada elementy, które dziecko może poznawać poprzez dotyk. Efektowna tablica nie zawiera zabawkowych, poznanych już przez dziecko kształtów. Je wyposażenie stanowią przedmioty i akcesoria, używane na co dzień w każdym domu, czyli wszystko to, co wywołuje u dziecka największe zaciekawienie. Zebrane w jedno miejsce, solidnie przymocowane elementy, takie jak zamki do drzwi, sznurowadła, dzwonki, przyciski, zasuwki, paski, sznurki to tylko niektóre spośród licznych propozycji.

Tablice manipulacyjne Foxy Family-najwyższa jakość i bezpieczeństwo 

Marka Foxy Family dba o bezpieczeństwo oraz zdrowie użytkowników. Tablice manipulacyjne dla dzieci posiadają stojak, dzięki któremu poprzez podparcie można ustawić tablicę na podłodze. Produkt można również zawiesić na ścianie. Wysokiej jakości sklejka liściasta jest produktem certyfikowanym, gwarantującym bezpieczeństwo użytkowania i zdrowie dziecka, podobnie jak mocowania elementów. Składniki, będące elementami manipulacyjnymi na tablicy wykonano z trwałych materiałów. Dzięki dokładnemu montażowi oraz zastosowaniu sprawdzonych, wyróżniających się niezawodnością komponentów, tablice manipulacyjne Foxy Family mogą być użytkowane przez najmłodszych. Każde dziecko, które odkrywa otaczającą je rzeczywistość z największym zainteresowaniem poznaje przedmioty, których używają dorośli na co dzień. W zestawieniu z zabawkami one wygrywają zawsze. Pozwól dziecku poznawać je poprzez dotyk w bezpiecznej formie. Umieszczone w przestrzeni tablicy manipulacyjnej staną się zbiorem zaciekawiających, wyjątkowych przedmiotów, które się dziecku nie znudzą przez wiele godzin. Niech poznaje i uczy się ich zastosowania, zyskując umiejętności, niezbędne na co dzień.

Koniecznie doczytaj:

http://www.allemiasto.pl/tablica-manipulacyjna-dla-rocznego-dziecka-foxy-family-dobry-pomysl-na-prezent/

 

http://www.forummalzenstwairodziny.pl/nauka-przez-zabawe-tablica-manualna-dla-dzieci/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here