Tasiemki ozdobne

Uwielbiamy dostawać oraz wręczać prezenty. By jednak sprawiały nam one maksymalną radość, warto zadbać o ich odpowiednie ozdobienie. Tasiemki ozdobne są nieodzownym elementem tworzenia bardzo oryginalnych opakowań dla wielu prezentów o bardzo różnym charakterze i gabarycie. Jakie tasiemki mamy do wyboru i dlaczego odgrywają one tak kluczową rolę? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Spis Treści

Tasiemki ozdobne – szeroka, interesująca paleta wyboru

Chcąc zapakować idealnie prezent, warto pomyśleć o każdym aspekcie. Dopasowanie kolorystyczne odgrywa niebagatelną rolę. Wybór opakowania, papieru oraz tasiemek ozdobnych, powinien tworzyć jedną, spójną całość. Oprócz tego, dążąc do perfekcji, warto zadbać o to, by kolorystyka opakowania korespondowała z kolorem prezentu. Tak wręczony upominek z całą pewnością pozostanie w pamięci osoby obdarowanej przez bardzo długi czas.

Tasiemki ozdobne występują w bardzo szerokiej, różnorodnej gamie kolorystycznej. Wszystko po to, byśmy mogli perfekcyjnie dopasować je do pozostałych elementów. Do naszej dyspozycji oddano tasiemki w kolorach standardowych, takich jak biel, czerń, beż czy krem, które będą doskonałym uzupełnieniem prezentów o charakterze klasycznym. Jeśli zaś chcemy uzyskać efekt oryginalny, bardzo nowoczesny, wówczas warto wybrać tasiemki ozdobne w mocnych, charakterystycznych kolorach, takich jak czerwień, róż, fiolet, pomarańcz i inne.

Dobierz właściwą szerokość tasiemek ozdobnych

Tasiemki ozdobne występują w wielu, różnych szerokościach. W zależności od wielkości prezentu i jego opakowania należy wybrać różne modele dostępnych ozdób. Jeśli nasz prezent jest małych gabarytów, wówczas warto wybrać modele o szerokości 12mm, które będą subtelnym dopełnieniem całej kompozycji. Jeśli opakowanie jest średnich rozmiarów, by tasiemki ozdobne były adekwatne do wielkości i dobrze widoczne, wtedy warto pokusić o 25mm szerokość. Dla pakunków i aranżacji sporych gabarytów, gdzie tasiemka musi być widocznym elementem, dedykowane są modele o szerokości 50mm. Dobrze dopasowane tasiemki ozdobne stanowią niezastąpiony akcent dekoracyjny, dodający blasku, uroku i charakteru naszym prezentom, wyrobom rękodzielniczym czy wszelkim innym tworzonym dekoracjom.

Jeśli uwielbiasz zabawę kolorami, dekorację i ciekawe akcenty,  tasiemki ozdobne to obowiązkowy element Twojego wyposażenia. Twórz unikalne kompozycję i ciesz się z uzyskanych efektów końcowych przez długi czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here