Urlopu nie widać na horyzoncie, a Ty odczuwasz mocne zmęczenie codziennymi obowiązkami? Odśwież domowe wnętrza przy użyciu tropikalnych obrazów z bajecznymi widokami. Obrazy w liście monstery, krajobrazy Malediwów czy pejzaże z Bałkanów urozmaicą przestrzeń i wprowadzą odrobinę wytchnienia.

Barwny zachód słońca na Malediwach – obraz tropikalny

obraz tropikalny

Zachód słońca na tropikalnej plaży, nad lazurową wodą, to widok, który zapiera dech w piersiach. Tylko spójrz na te kolory! Malarz by piękniej tego nie oddał. Pierzaste, fioletowe chmury, wspaniale oświetlane przez słońce, tworzą wyjątkowo romantyczny krajobraz.

Obraz w liście tropikalne i zachodzące słońce

Tropikalne obrazy

Obraz tropikalny pt. Zachód słońca na tropikalnej plaży – ilustracja w minimalistycznym stylu zawiera w sobie nutę nostalgii, kojarzącą się z nieubłaganym zakończeniem lata, a wraz z nim – wakacji. Powrót do szarej rzeczywistości bywa bardzo trudny. Minimalistyczna kreska wyraża więcej niż 1000 słów. Jest czysta w odbiorze, a zarazem bardzo wyrazista. Ten niezwykły obraz znajdziesz w sklepie https://www.decormint.com/pl/obrazy/tropiki.

Obraz tropikalny – leniwy wakacyjny widok

leniwy wakacyjny widok

Obraz zatytułowany Błękitny basen przywodzi na myśl niby niepozorny kadr, który od razu dopowiada i buduje klimat wakacyjnego miejsca. Dekoracja skupia się na detalu, takim jak liście palmy, drabinki basenu czy falująca woda. Jakże miło byłoby położyć się na leżaku w cieniu egzotycznego drzewa z drinkiem w ręku! Klimatyczny obraz, liście monstery, plecione abażury i donice – w tak zaaranżowanej przestrzeni w stylu scandi boho aż chce się odpoczywać i realizować marzenia.

Obraz – liście tropikalne i motywujący cytat

Obraz – liście tropikalne i motywujący cytat

Obraz tropikalny pt. Ilustracja z cytatem „Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki” będzie motywować Cię każdego dnia do starań w wybranej przez siebie dziedzinie. Jeżeli Twoim celem jest odbycie podróży życia, bajeczny widok tropikalnego lasu i tamy na rzece będą najlepszym bodźcem do robienia wszystkiego, aby w przyszłe wakacje wreszcie się udało.  Trzymamy za Ciebie kciuki!

Pejzaż malowany kawą

Pejzaż malowany kawą

Obraz tropikalny, zatytułowany Szkic ulicy Petrovac Montenegro, sepia sprawia wrażenie namalowanego kawą. Kolory niczym ze starej ryciny czy ilustracji książkowej budują niezapomniany klimat. Świetnie wpasują się we wnętrza o nieco vintage’owym stylu. Meble z motywem plecionki wiedeńskiej, dużo drewna, dębowy parkiet i okazałe monstery – do tak urządzonego mieszkania dekoracja ta będzie pasowała jak ulał! Klimat gościnnych i słonecznych Bałkanów z fantastycznymi wodami Morza Śródziemnego to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek. Wprowadź odrobinę tego klimatu do swoich czterech kątów.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here