Używane maszyny przemysłowe do przetwarzania chemicznego

Przetwórstwo chemiczne wymaga wykorzystania specjalistycznego sprzętu. Zakup nowych maszyn przemysłowych może być wydatkiem, który mocno obciąży firmowy budżet. Wartą rozważenia alternatywą są maszyny z rynku wtórnego. Podpowiadamy, gdzie szukać używanego sprzętu technologicznego.

Zakup maszyny przemysłowej bezpośrednio z salonu producenta może wiązać się z koniecznością zaciągnięcia wysokiego kredytu. Można tego uniknąć. Zakup używanego sprzętu to rozwiązanie, które pozwoli Ci uniknąć dużych wydatków. Przystępne ceny i duży wybór to bez wątpienia największe atuty rynku wtórego. Wątpliwości może budzi jednak stan technicznych używanych maszyn. Wbrew pozorom na rynku wtórnym można znaleźć sprzęt, który w niczym nie ustępuje fabrycznie nowym maszynom. Do ponownej sprzedaży często trafiają maszyny, które spełniały funkcję urządzeń zapasowych czy testowych. Takie urządzenia mogą służyć Ci przez wiele lat. Również starsze modele są w stanie pracować przez kolejne lata – pod warunkiem, że ich poprzedni właściciele dbali o ich stan techniczny.

Używane maszyny przemysłowe w Foeth

Szeroki wybór używanego sprzętu technologicznego znajdziesz w serwisie Foeth. Wszystkie wystawione na sprzedaż urządzenia zostały odnowione przez serwisantów, którzy dokonali niezbędnych prac serwisowych i konserwatorskich. Wszystkie maszyny przeszły testy sprawnościowe – dzięki temu masz więc pewność, że kupujesz w pełni sprawne urządzenie. Wybraną maszynę możesz obejrzeć podczas rozmowy wideo, a doradcy udzielą Ci wszystkich informacji dotyczące stanu technicznego i parametrów.

W serwisie Foeth dostępny jest szeroki sprzętu do przetwarzania chemicznego. Znajdą one zastosowanie w laboratoriach, w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznych, paliwowym.  Na sprzedaż wystawione są m.in. przemysłowe wirówki, które umożliwiają precyzyjne rozdzielanie mieszanin i ciał stałych. W ofercie serwisu znajdziesz także disolwery, nieodzowne podczas produkcji farb, pigmentów i lakierów, oraz mieszalniki dostosowane do pracy z substancjami różnego typu. Na sprzedaż wystawione są suszarki laboratoryjne, które umożliwiają osuszanie substancji w precyzyjnie określonej temperaturze. Znajdziesz tam również kolumny destylacyjne, wymienniki ciepła oraz maszyny do obróbki tworzyw sztucznych.

Zakup używanych maszyn przemysłowych to szansa na rozwój dla Twojej firmy.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here