Vany i Kombivany od marki Renault dostępne na Polskim rynku

Masz dużą rodzinę lub własną firmę? Potrzebujesz przestronnego samochodu, który pozytywnie zaskoczy Cię swoją pojemnością? Z roku na rok coraz więcej marek samochodowych decyduje się na wypuszczenie na rynek VAN-ów oraz tak zwanych Kombivanów. Choć nie da się ukryć, że obecnie wybór tego typu samochodów jest bardzo duży, to właśnie Renault czyli francuski klasyk zajmuje pierwsze miejsce, jeśli chodzi o duże samochody rodzinne, a także dostawcze. Poniżej zaprezentujemy Ci najbardziej popularne, a co za tym idzie również najczęściej wybierane auta tego typu spod logo Renault. Nie rezygnuj z dalszego czytania, a gwarantujemy, że nie będziesz zawiedziony.

Spis Treści

Co to są Kombivany i czym różnią się od tradycyjnych VAN-ów

Zanim przejdziemy do przedstawienia popularnym aut tego typu, warto jest odpowiedzieć sobie na pytanie czym tak naprawdę są wyżej wspomniane kombivany. Otóż kombivan to nic innego jak specyficzny rodzaj nadwozia, który powstał z połączenia klasycznego VAN-a oraz Kombi. Samochody te są traktowane jako auta rodzinne (często mają one bowiem opcje z siedmioma miejscami), a także jako samochody dostawcze. Kombivany to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie duże oraz pojemne auta, które cechują się tym, że dobrze się prowadzą. Pierwszy kombivan został wprowadzony na rynek w 1997 roku i już wtedy okazał się prawdziwym hitem. To, co wyróżnia kombivana od klasycznego VAN-a to przede wszystkim rozmiar, ponieważ są one zdecydowanie mniejsze od swojego poprzednika. Nadwozie tego typu aut charakteryzuje się dość mocnym ścięciem, które w wielu przypadkach prezentuje się wyjątkowo estetycznie.

VAN-y oraz Kombivany od Renault

Nowością na rynku, jeśli chodzi o Kombivany marki Renault jest model Express. Jest to auto na tyle dobrze wykonane, że specjaliści szacują, że jest ono w stanie zastąpić ponadczasową Dacię Dokker, która do tej pory była uznawana za jeden z najlepszych samochodów tego typu. Pierwsze wzmianki na temat tego auta pojawiły się pod koniec 2020 roku, jednak wiosną 2021 roku okazało się, że Renault Express nie wszędzie będzie dostępny w tych samych wersjach.

Kolejnym modelem, o którym nie wolno zapomnieć jest Renault Kangoo, czyli auto, które nie posiada słupka. Dzięki tej innowacji samochód ten ma dostęp z boku nadwozia o długości aż 141.6 cm, co jest naprawdę świetnym wynikiem. Dodatkowym plusem tego auta jest możliwość złożenia siedzenia pasażera, tak by auto pomieściło jeszcze więcej rzeczy. Jak widać, ten model został zaprojektowany z myślą o tym, że będzie to auto typowo dostawcze.

Ostatnim modelem, o którym tu wspomnimy, jest Renault Grand Scenic, czyli luksusowe auto dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą. Jeśli Ty również wiesz czego chcesz i masz jasno sprecyzowane oczekiwania, salon samochodowy Renault Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie jest miejscem stworzonym z myślą o Tobie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here