Orange Flex

Szukasz oferty, która da Ci więcej swobody niż abonament? Zero formalności i elastyczne Plany komórkowe dopasowane do Twoich potrzeb – to właśnie Orange Flex. Poznaj wygodną ofertę sieci komórkowej, którą zarządzasz za pomocą aplikacji!

Orange Flex to rozwiązanie, jakiego nie było jeszcze na polskim rynku. To połączenie najlepszych cech telefonu na abonament i planu na kartę. Orange Flex wykorzystuje model subskrypcyjny – dzięki temu korzystasz z oferty bez żadnych zobowiązań, a płatności pobierane są automatycznie, więc nie musisz pamiętać o rachunkach.

W Orange Flex masz do wyboru cztery Plany komórkowe:

  • 15 GB (w tym 2,92 GB w UE) – 25 zł
  • 30 GB (w tym 3,51 GB w UE) – 30 zł
  • 50 GB (w tym 5,84 GB w UE) – 50 zł
  • 100 GB (w tym 9,35 GB w UE) – 100 zł.

Wszystkie Plany komórkowe obejmują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu UE. Ponadto, dzięki wbudowanej usłudze Social Pass możesz korzystać z popularnych mediów społecznościowych (m.in. Facebooka, Instagrama, Messengera czy TikToka) bez zużywania danych z paczki.

Szczegóły planów w Orange Flex znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie.

Orange Flex – wszystko w aplikacji

W Orange Flex formalności zostały ograniczone do minimum. Aby rozpocząć korzystanie z oferty, musisz tylko pobrać aplikację – znajdziesz ją w sklepie Google Play, App Store i AppGallery. Za pomocą aplikacji potwierdzisz swoją tożsamości, wybierzesz Plan, z którego chcesz korzystać, i zamówisz kartę SIM kurierem za darmo. Możesz oczywiście przenieść do Orange dotychczasowy numer. Wszystko załatwisz on-line, bez konieczności odwiedzania salonu. Za pomocą aplikacji opłacisz też rachunki – możesz wykorzystać szybkie płatności BLIK lub kartę płatniczą, którą sparujesz z aplikacją.

W Orange Flex raz w miesiącu możesz zmienić Plan, z którego korzystasz. Zrobisz to za pośrednictwem aplikacji. Potrzebujesz większego pakietu internetu mobilnego? Żaden problem. W każdej chwili możesz aktywować w aplikacji Orange Flex Plan z większą paczką GB. Za pomocą aplikacji możesz także wykupić dodatkowe usługi – m.in. Video Pass i Music Pass, które pozwolą Ci korzystać z serwisów streamingowych bez wykorzystywania dostępnego transferu.

Dołącz do Orange Flex i wybierz plan dla siebie!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here