W Orange Flex możesz mieć aż 150 GB

Orange Flex to oferta komórkowa tak elastyczna, że dopasowana zarówno dla tych, którym nie trzeba wiele, jak i tych zawsze potrzebujących najwięcej. Dla grupy „lubię dużo!” operator przygotował ofertę, w ramach której dostajesz do dyspozycji aż 150 GB na miesiąc. Zużywasz je, na co chcesz, ale nie martwisz się o to, ile czasu spędzasz w social mediach – bo popularne media społecznościowe masz bez limitu! Jak to działa i ile kosztuje największa internetowa oferta Orange Flex? Wyjaśniamy!

Spis Treści

Oferta Orange Flex ze 150 GB – co zawiera?

Orange Flex jest nową siecią komórkową od znanego operatora Orange, w której wszystkimi usługami zarządzasz z poziomu aplikacji mobilnej. Flex działa na zasadzie subskrypcji – dokładnie tak jak popularny Netflix, HBO Max czy Spotify. Nie podpisujesz też żadnej umowy, a przy tym nie kupujesz tradycyjnych doładowań – za miesiąc korzystania płacisz w apce, BLIK-iem albo podpiętą kartą.

Do wyboru masz pięć Planów komórkowych Orange Flex, a wśród nich 150 GB za 80 zł miesięcznie. Korzystanie z popularnych social mediów nie zmniejsza limitu GB, całość możesz zatem wykorzystać na oglądanie filmów czy seriali, granie czy słuchanie podcastów… albo naukę. I to wszystko z dostępem do najnowszej sieci 5G! A jeśli wyjedziesz za granicę, to skorzystasz z 11,14 GB w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

Oczywiście internet to nie wszystko, w końcu smartfony wciąż są używane do dzwonienia i SMS-owania. W ramach Planu ze 150 GB netu otrzymasz również nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce.

Uwaga – pakiet Orange Flex ze 150 GB możesz mieć już za 1 zł!

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Orange Flex, to możesz przetestować wybrany Plan za jedyną złotówkę za pierwszy miesiąc. Promocja dotyczy również tego największego pakietu, czyli zawierającego 150 GB netu. Oszczędzasz tym samym 79 zł w pierwszym miesiącu użytkowania! Wystarczy, że przed wyborem metody płatności wpiszesz kod rabatowy FLEX. A jeśli uznasz, że 150 GB to dla Ciebie jednak za dużo, w kolejnym cyklu rozliczeniowym możesz wybrać tańszy Plan. Do niczego się nie zobowiązujesz!

Pozostałe pakiety w Orange Flex

Cała oferta Orange Flex obejmuje 5 różnych Planów komórkowych. Jak wspomnieliśmy, możesz je dowolnie zmieniać co miesiąc, zgodnie z aktualną potrzebą. Skorzystasz z nich zarówno jako osoba prywatna, jak i przy numerze firmowym – propozycja jest skierowana do wszystkich. Jakie pakiety, poza tym ze 150 GB, oferuje Orange Flex?

  • 15 GB za 25 zł – plus 3,48 GB w roamingu w UE,
  • 30 GB za 30 zł – plus 4,18 GB w roamingu w UE,
  • 45 GB za 35 zł – plus 4,88 GB w roamingu w UE i dostęp do sieci 5G,
  • 80 GB za 50 zł – plus 6,96 GB w roamingu w UE i dostęp do sieci 5G.

Każdy Plan zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE oraz social media bez limitu GB w kraju.

Pobierz aplikację Orange Flex za darmo i sam sprawdź, jakie daje możliwości!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here