Wanienka Chicco z przewijakiem i przybornikiem czy tradycyjna?

0
495

Malec, który dopiero przyszedł na świat, wymaga pieczołowitej opieki i pielęgnacji. Oprócz karmienia i przewijania ważna jest prawidłowa higiena jego wrażliwej skóry. Kąpiel tak małego dziecka to nie lada wyczyn, zwłaszcza dla niewprawionego rodzica. Aby ułatwić sobie tę czynność z pomocą przychodzi marka Chicco. Wanienka z przewijakiem i przybornikiem, jaka zagościła w jej ofercie stanowi zwieńczenie wszystkich cech, jakimi powinien charakteryzować się idealny zestaw kąpielowy. Niezwykle funkcjonalny, wygodny i mobilny! Absolutne must have na wyprawkowej liście każdego smyka!

Spis Treści

Dlaczego warto wybrać ofertę marki Chicco?

Wanienka tej firmy posiada tak wiele zalet, że nie trudno się dziwić jej rosnącej popularności. I to nie tylko w kręgu osób, które zostały rodzicami po raz pierwszy, ale wszystkich, dla których wygoda w opiece nad maluszkiem znajduje się na pierwszym miejscu. Pośród wielu atutów, którymi niezaprzeczalnie wyróżnia się wanienka Chicco należy wymienić maksymalną funkcjonalność. Oprócz tego, że zapewnia komfort podczas kąpieli to dodatkowo uprzyjemnia wszystkie pozostałe czynności pielęgnacyjne, jak: wytarcia i nasmarowanie ciała oraz założenie pieluszki i ubranka. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie obecność ergonomicznego i szalenie wygodnego przewijaka z półkami na drobne akcesoria, które sprawiają, ze zestaw niezbędnych przedmiotów można mieć w zasięgu ręki. Cała konstrukcja wanienki Chicco spoczywa na stabilnym, wytrzymałym stelażu zapewniającym stabilność i bezpieczeństwo podczas wykonywania czynności higienicznych. Dodatkowym atutem jest mobilność. Wyposażona w praktyczne kółka umożliwia szybkie sprzątnięcie po kąpieli i odstawienie w inne miejsce. A dodatkowe hamulce gwarantują maksymalne bezpieczeństwo i ochronę przed przesuwaniem się.

Bezpiecznie i komfortowo – tylko z marką Chicco!

Chicco wanienka z przewijakiem i półkami to strzał w dziesiątkę dla wszystkich rodziców, dla których wygoda w opiece nad dzieckiem i zapewnienie mu najwyższego poziomu bezpieczeństwa okazuje się numerem jeden. Ten zestaw pielęgnacyjny powinien znajdować się w każdym domu. Jest bowiem nie tylko komfortowy dla dzieci, ale przede wszystkim dla mam, które nie muszą nadwerężać obciążonego po ciąży kręgosłupa i narażać go na dodatkowe dolegliwości bólowe.

Co więcej, wanienka Chicco pomimo swoich stosunkowo dużych rozmiarów, nie zagraca przestrzeni. Wszystko dlatego, że została wyposażona w możliwość złożenia. Wystarczy jeden przycisk, aby komfortowo ją złożyć i odłożyć na bok. A to wszystko bez kłopotliwego demontowania przewijaka i dołączonego przybornika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here