Komu może się przydać opcja Autodoładowania konta w Orange

Autodoładowanie to nowa darmowa usługa od Orange, dzięki której użytkownik nie musi pamiętać o regularnym doładowywaniu konta. Nie dotyczy go już zmartwienie, że podczas próby wykonania ważnego połączenia czy wysłania istotnego SMS-a zobaczy komunikat o braku środków. Jak dokładnie działa Autodoładowanie Orange? Komu przyda się to innowacyjne rozwiązanie? Odpowiadamy!

Spis Treści

Autodoładowanie Orange – jak to działa?

Usługa Autodoładowanie Orange pobiera pieniądze na doładowanie Twojego konta z podpiętej karty płatniczej i automatycznie je na nie przekazuje. Uaktywnia się tylko wówczas, gdy stan konta telefonicznego spadnie poniżej poziomu, który sam ustalasz. Doładowuje je również o kwotę, którą sam wcześniej ustalisz i nie pobiera ani grosza więcej; zarówno aktywacja usługi, jak i korzystanie z niej jest w pełni darmowe.

Autodoładowanie wystarczy włączyć raz. Od tego czasu konto będzie automatycznie doładowywane do czasu, dopóki sam nie zrezygnujesz z tej opcji. Nie musisz już zatem pamiętać o tym, by zawsze mieć kasę na koncie komórkowym.

Komu polecamy Autodoładowanie Orange?

Autodoładowanie Orange to dobre rozwiązanie w zasadzie dla każdego. Skorzystają z niego na przykład osoby starsze, którym samodzielne doładowywane sprawia kłopot. Wielu seniorów ma problem z odczytaniem kodu doładowującego z wydruku z terminala czy karty, nie wspominając o obsłudze internetu. Często proszą zatem obsługę sklepu albo salonu Orange, w którym kupują doładowanie, o pomoc, lub to członkowie rodziny odpowiadają za regularne wrzucanie im pieniędzy na konto.

Z Autodoładowaniem kłopot rozwiązuje się sam. Wystarczy, by bliska osoba założyła mu konto na stronie Orange i podpięła tam kartę płatniczą seniora lub użyczyła w tym celu swoją, by już zawsze pozostał w kontakcie z rodziną.

Usługa sprawdzi się również w przypadku dzieci. Dzięki Autodoładowaniu Orange rodzice nie będą musieli pamiętać o doładowywaniu kilku numerów, a tym samym nie pojawi się ryzyko, że maluch zostanie sam w domu czy na placu zabaw bez możliwości dzwonienia. Aż w końcu skorzystają z niej ci, którzy mają dużo spraw na głowie i pamiętanie o sprawach tak przyziemnych, jak doładowywanie konta telefonicznego, sprawia im często kłopot. A jak doładować konto Orange przy pomocy tej usługi?

Jak doładować konto w Orange przez Autodoładowanie?

By po raz pierwszy doładować konto Orange przez Autodoładowanie i pozostawić usługę uruchomioną, trzeba zacząć od zalogowania się na stronieorange.pl. Następnie wystarczy podać numer, który ma być automatycznie doładowywany, wybrać kwotę doładowania oraz stan konta, poniżej którego usługa ma się włączać. Na koniec pozostaje dodanie i zapisanie danych karty płatniczej (pozostają w pełni bezpieczne!) – i gotowe. Jesteś już wolny od pamiętania o doładowywaniu!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here