Wzruszające życzenia na dzień matki
fot. Pixabay

Wzruszające życzenia na dzień matki zawsze trafią do każdej kobiety. Sprawią, że na ich twarzach pojawi się nie tylko uśmiech, ale także łza w kąciku oka. Jak sprawić, aby poruszyć odpowiednie struny emocji? Możesz skorzystać z cytatów z Biblii o rodzinie, cytatów o macierzyństwie lub zainspirować się tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Doceniajmy nasze Mamy jednak nie tylko od święta.

Spis Treści

Co kupić na Dzień Matki?

Tuż przed 26 maja na pewno intensywnie myślisz o tym, jak zaskoczyć mamę i co jej ofiarować, aby na twarzy pojawił się uśmiech. Wiecie, co w tym momencie powinno się pojawić? Słowa ukochanej mamy, która mówi: Dziecko, po co tyle pieniędzy wydałaś?

Jeśli sama masz już dzieci, dobrze wiesz, że te słowa są jak najbardziej prawdziwe i marzeniem każdej matki jest to, aby jej pociecha była zdrowa i szczęśliwa. Dlatego rodzicielka zawsze ucieszy się z oryginalnego prezentu na dzień matki, który wykonasz samodzielnie. Najcenniejsza jednak jest Twoja miłość i czas, który spędzasz z rodzicami. O tym nigdy nie zapominaj!

mama z kilkunastoletnią córką siedzą na ławce do siebie przodem i śmieją się
fot. Pixabay

Wzruszające życzenia na dzień matki. 10 pięknych propozycji

Każde dziecko wie najlepiej, jak rozczulić swoją mamę. Wiele zależy także od tego, jakie relacje Was łączą. Jeśli jesteście najlepszymi kumpelkami, strzałem w dziesiątkę będą najpiękniejsze cytaty o przyjaźni. Jeśli mama jest wierząca, wybierz cytaty z Biblii, a jeśli ma duży bagaż doświadczeń, zdecyduj się na cytaty o życiu. Zawsze staraj się dopasować do sytuacji.

  1. „Brakuje słów, aby podziękować za matczyną odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie, a tak bardzo chcę wyrazić wdzięczność właśnie Tobie Mamo”
  2. „Mamo! Ty mnie życia uczyłaś. Wszystko, co miałaś, mi poświeciłaś. Nikt nie ofiaruje nigdy mi więcej. Dziś, Ci więc serce me daje w podzięce”
  3. „Żadne słowa nie oddadzą tego, kim dla mnie jesteś. Żaden płomień nie strawi mego do Ciebie uczucia. Żaden człowiek nie zrobi dla mnie tyle, ile Ty dla mnie zrobiłaś. Kocham Cię Mamo”
  4. kobieta w długich włosach i luźnej sukience trzyma za rękę chłopca i idą brzegiem morza przy zachodzącym słońcu
    fot. Pixabay
  5. „Dałaś mi ciepło i serce, ocierałaś moje łzy. Jesteś dla mnie całym światem, nikt nie ma Mamy takiej, jak Ty”
  6. „Dziękuję Ci mamo za serca pogodę, a kiedy dorosnę, to Cię nie zawiodę”
  7. „Gdy ktoś chce zamknąć w jednym tylko słowie ogrom uczuć jasnych, do granic ostatka. Niech to imię wypowie, jedno, jedyne, przenajsłodsze – Matka”
  8. „Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, za to, że wskazujesz drogę mi w mroku. Za to, że dni moje tęczą malujesz, dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję”

Wszystkim mamom zawsze życzymy dużo zdrowia i samych szczęśliwych chwil w najbliższym gronie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here